Forum

Już wkrótce uruchomienie docelowego układu przystanków w rejonie placu Rodła – policki Solaris testuje nowe relacje

zdjęcie
Już wkrótce uruchomienie docelowego układu przystanków w rejonie placu Rodła – policki Solaris testuje nowe relacje

wysłane przez MQ ?

mrstahuu napisał(a):
Po prostu można samochody wypuścić te 2-3 sekundy później, aby tramwaj nie musiał blokować połowy skrzyżowania.

Zdaje się, że obecnie tak to właśnie działa, ale nie wiem, jakie jest przesunięcie.

No dobrze, przepraszam. Oczywiście chodziło mi ogólnie o zarządcę drogi, czyli jak napisałeś wyżej WGK UM, o czym niestety nie wiedziałem. ZDiTM miało być skrótem myślowym na zarządcę drogi, którym z resztą myślałem, że jest. Jednak dzięki za wyporowadzenie z błędu :)

ZDiTM jest zarządcą drogi, czyli zajmuje się utrzymaniem stanu technicznego, oznakowaniem itp. Drobne projekty organizacji ruchu (np. na jakiś przystanek) też się mieszczą w jego kompetencjach. Natomiast każda organizacja ruchu (zarówno stała, jak i czasowa), niezależnie od tego, przez kogo przygotowana, wymaga zatwierdzenia przez organ zarządzający ruchem, czyli Wydział Gospodarki Komunalnej (jest tam referat ds. organizacji ruchu). Bez zatwierdzenia nie ma prawa pojawić się żaden znak na drodze.
1
Testy · 5 miesięcy temu · mrstahuu
Re: Testy · 5 miesięcy temu · bartez
Re: Testy · 5 miesięcy temu · MQ
Re: Testy · 5 miesięcy temu · mrstahuu
Re: Testy · 5 miesięcy temu · MQ
Re: Testy · 5 miesięcy temu · mrstahuu
Re: Testy · 5 miesięcy temu · MQ
Re: Testy · 5 miesięcy temu · djdark 
Re: Testy · 5 miesięcy temu · matiaseek
Ostateczny wygląd · 5 miesięcy temu · blazej_mkm
Re: Ostateczny wygląd · 5 miesięcy temu · MQ
Re: Ostateczny wygląd · 5 miesięcy temu · Fryga
Re: Ostateczny wygląd · 5 miesięcy temu · MQ