Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Kolejne objazdy

za ZDiTM,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Już w najbliższych dniach czekają nas niewielkie zmiany na liniach 60, 70 i 529.
W piątek, 22 lipca, ze względu na zamknięcie ulic w okolicach Wałów Chrobrego, autobusy linii 70 będą kursować częściowo zmienioną trasą:
  • w kierunku Urzędu Miejskiego od ul. Nabrzeże Wieleckie przez Trasę Zamkową, ul. Małopolską, ul. Jarowita do ul. Szczerbcowej i dalej po zwykłej trasie; nieczynne będą przystanki "Admiralska" i "Urząd Wojewódzki", uruchomiony zostanie przystanek na ul. Jarowita przed skrzyżowaniem z ul. Szczerbcową,
  • w kierunku Dworca Głównego od ul. Szczerbcowej przez ul. Pobożnego, ul. Małopolską, plac Hołdu Pruskiego i Trasę Zamkową do ul. Nabrzeże Wieleckie i dalej po zwykłej trasie; przystanek "Teatr Współczesny" zostanie tymczasowo przeniesiony na ul. Pobożnego pomiędzy ul. Szczerbcową a ul. Zygmunta Starego.
    Rozkład linii 70 nie ulegnie zmianie.

    Z kolei w weekend czekają nas tymczasowe zmiany tras linii 60 i 529, związane z zamknięciem ul. Krakowskiej. Autobusy linii 60 będą kursować objazdem przez ul. Dworską i Wierzbową (tak jak autobusy linii 53), a następnie ul. Cukrową (Południową) do Ronda Uniwersyteckiego, według normalnych rozkładów jazdy. Autobusy linii 529 będą kursować podobnym objazdem, z tym, że zahaczą również o ul. Wrocławską i Okulickiego. Także na tej linii rozkład się nie zmieni.
  • brak komentarzy