Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

1 grudnia na linii 123 uruchomione zostaną przystanki „Łęgi Zachodnia” (w obu kierunkach), zlokalizowane w ciągu ulicy Północnej w Łęgach, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Zachodnią. Przystanki będą miały status „na żądanie”. Z kolei na linii B likwidacji ulegnie kurs wykonywany w dni powszednie o godzinie 18:16 z Osiedla Arkońskiego.

brak komentarzy

20 listopada przywrócone zostanie funkcjonowanie pętli autobusowej „Kołłątaja”.

14 komentarzy | czytaj dalej »

W związku z brakiem przejazdu przez ulicę Hryniewieckiego do odwołania wszystkie kursy linii 76 kierowane są do pętli „Logistyczna”. Nie są obsługiwane przystanki „Ogrody »Portowiec«” i pętla „Nabrzeże Ewa”.

brak komentarzy

W związku z pracami pod wiaduktem kolejowym nad ulicą Gdańską w rejonie ulicy Pieszej w dniach 13 i 14 listopada wstrzymany zostanie ruch tramwajów linii 2, 7 i 8 na odcinku Wyszyńskiego – Turkusowa.

brak komentarzy | czytaj dalej »

W związku z prowadzeniem prac przy przebudowie układu drogowego na Międzyodrzu od 10 listopada nastąpi zmiana trasy linii 76.

brak komentarzy | czytaj dalej »

W nocy z 30 na 31 października nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy (przesunięcie wskazówek zegara z godz. 3 na godz. 2). W związku z tym autobusy linii 525, 527 i 530 wykonają dodatkowy obieg. Na pozostałych liniach autobusy odczekają godzinę na przystankach końcowych.

brak komentarzy

1 i 7 listopada wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii tramwajowych i autobusowych.

2 komentarze | czytaj dalej »

W związku z przywróceniem ruchu tramwajowego na odcinku Brama Portowa – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Dubois 28 października wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii tramwajowych i autobusowych.

43 komentarze | czytaj dalej »

Co roku okres Wszystkich Świętych oznacza wzmożony ruch pojazdów komunikacji miejskiej w kierunku cmentarzy i ciekawostki taborowe na liniach. Prezentujemy komunikacyjny cmentarny raport z miasta.

brak komentarzy | czytaj dalej »

W dniach od 23 października do 2 listopada w związku z wzmożonymi przewozami w kierunku cmentarzy, związanymi z dniem Wszystkich Świętych, Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zaplanował zmiany rozkładów jazdy kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych oraz uruchomienie dodatkowych linii.

16 komentarzy | czytaj dalej »