Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

1 grudnia nastąpi korekta rozkładu jazdy linii 93 polegająca na wydłużeniu kursu o godz. 22:01 z pętli „Basen Górniczy” do przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”.

4 komentarze

W związku z umożliwieniem ruchu pojazdów komunikacji miejskiej na nowej pętli „Głębokie” 1 grudnia nastąpią zmiany w kursowaniu linii 1, 9, 51, 103, 106, 121 i 809.

18 komentarzy | czytaj dalej »

W związku z brakiem zajęć w szkołach oraz niewielką frekwencją od 30 listopada do odwołania zawieszone zostanie kursowanie linii 901.

3 komentarze

W związku ze zmianą trasy przejazdu przez budowany węzeł Granitowa od 28 listopada nastąpią zmiany w kursowaniu linii 61, 64, 66 i 533.

brak komentarzy | czytaj dalej »

Spółka „Tramwaje Szczecińskie” ogłosiła wczoraj (6 listopada) przetarg na wykonanie budynku socjalno-kasowego wraz z infrastrukturą na powstającej pętli obok „Netto Areny”.

brak komentarzy

Dziś o godzinie 20:10 na ulicy Matejki widziany był rezerwowy Solaris Urbino 18 10417 w obsłudze linii 107. Pojazd kierował się w stronę Polic. Zastąpił on MAN-a NG323 778 (107/5), który po godzinie 19 miał kolizję z samochodem osobowym przy przystanku „Bogumińska”. 

brak komentarzy

Dziś SPA Klonowica ogłosiło przetarg na budowę sześciu stanowisk stacji ładowania autobusów elektrycznych.

brak komentarzy | czytaj dalej »

W związku z zawieszeniem nauki stacjonarnej w szkołach od 9 listopada do odwołania wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

1 komentarz | czytaj dalej »

W okresie od 3 do 8 listopada zostaną uruchomione dodatkowe kursy pozwalające na dojazd do cmentarzy.

2 komentarze | czytaj dalej »

Do bardzo nietypowego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Spijkenisse pod Rotterdamem. Pociąg metra przebił kozły oporowe na końcu toru odstawczego i zawisł około 10 metrów nad ziemią na rzeźbie przedstawiającej płetwy wieloryba.

brak komentarzy | czytaj dalej »