Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

1000 i więcej

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos; zmodyfikowane

Wydarzenie to mogłoby przejść bez echa, jednak zdecydowaliśmy się, że w tym konkretnym przypadku warto się pochwalić. W dniu wczorajszym (24 października) późnym wieczorem, w naszej Galerii zaistniało zdjęcie numer 1000!
Szczęśliwym zdjęciem stało się zdjęcie "bulwy" z przyczepioną na ścianie czołowej wielką muchą. Warto dodać, że zdjęcie to zostało dodane do naszej Galerii przy pomocy działu Sandbox.

Największą część naszej Galerii zapełnił Jacek Kurek - każde 3 na 10 zdjęć w Galerii zostało wykonane przez niego. Kolejnymi autorami są Piotr Rogacki oraz Torwid. Ostatnio sporym zaangażowaniem wykazał się Jacek Kalicki dostarczając nam sporo zdjęć unikatowych.

Wszystkim wymienionym, oraz wszystkim niesłusznie niewymienionym gratulujemy i życzymy kolejnych inspiracji, a wszystkich naszych gości i użytkowników zapraszamy do - że tak nieskromnie powiemy - największej internetowej galerii komunikacji miejskiej Szczecina i Polic.
Aby dowiedzieć się kto jest autorem naszych zdjęć zapraszamy tutaj. Po wybraniu użytkownika można wyświetlić wszystkie zdjęć jego autorstwa.

1 komentarz