Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Administracja gratuluje nowym redaktorom

konjo,

dodane przez konjo ; zmodyfikowane

W pewnych istotnych, można by rzec zwrotnych momentach działalności Serwisu KOMIS, nasze wspólne forum i szeroko pojęta łączność elektroniczna przestaje wystarczać. Wtedy to zapada decyzja o zorganizowaniu spotkania osobistego, a Administratorzy, którzy generują co dzień setki znaków, znajdują jakiś cichy i spokojny kąt w miejskiej dżungli i wspólnie debatują o losach i dalszych wizjach na przyszłość.
Niestety nasze poczucie obowiązku nie pozwala nam na długie pozostawienie witryny bez opieki, dlatego też terminarz musi pozostać ścisłą tajemnicą. Ostatnie spotkanie, a zarazem czwarte ogółem i pierwsze w pełnym poszerzonym gronie miało miejsce 1 kwietnia 2006 roku.

Oprócz kwestii dotyczących codziennych usprawnień, wniosków racjonalizatorskich, planów nowych wywiadów z ludźmi odpowiedzialnymi za naszą komunikację miejską, najwięcej uwagi poświęciliśmy planowanej premierze nowej, szóstej już odsłony KOMIS-u.

Punktem kulminacyjnym była natomiast sesja głosowania nad naszym nowym gronem redakcyjnym. I tak w imieniu Administracji, mam zaszczyt przedstawić sześciu nowych redaktorów. Od dziś status czerwony uzyskują: Bella, Bezimienny, LLUZNIAK, Maciek, man751 i Piotr. Osoby te zostały przez nas dostrzeżone i docenione za wkład jaki przez ostatnie tygodnie wniosły w rozwój serwisu.

Dla niektórych niestety cykl głosowań zakończył się mniej pomyślnie i tak grono redakcji zostanie uszczuplone o dwóch, a współpracowników o trzech użytkowników.

Zachęcamy wszystkich do dalszej pomocy we współtworzeniu KOMIS-u, mamy nadzieję, że podjęte przez Was trudy będziemy mogli nagrodzić kolejnymi zielonymi kartkami, które staramy się przekładać na kolejne poziomy uprawnień. Dziękujemy tym, którzy dzielą się zdjęciami, informacjami, doniesieniami z miasta, wiedzą taborową i źródłami encyklopedycznymi. Mamy nadzieję, że nowe nominacje są słuszne i będą się wiązały z dalszym dynamicznym rozwojem witryny.

8 komentarzy