Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Objazdy w Dąbiu

za ZDiTM,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Ze względu na budowę sieci kanalizacyjnej od poniedziałku, 7 sierpnia, od godz. 9 do 27 sierpnia nieprzejezdna będzie ul. Anieli Krzywoń między ul. Emilii Gierczak a ul. Koszarową. Nastąpi zmiana tras linii 64, 77, 79 i 533.
Autobusy linii 64 od przystanku "Klombowa" będą kursować ul. Anieli Krzywoń i Koszarową do ul. Emilii Gierczak i dalej po zwykłej trasie. Przystanek "Emilii Gierczak" w kierunku Dąbia osiedla zostanie przeniesiony na ul. Koszarową przed skrzyżowanie z ul. Emilii Gierczak. Przystanek "Emilii Gierczak" w kierunku Klucza będzie zlokalizowany na ul. Koszarowej na wysokości targowiska.

Autobusy linii 77 od przystanku "Klombowa" będą kursować ul. Anieli Krzywoń i Koszarową do ul. Emilii Gierczak i dalej po zwykłej trasie. Przystanek "Emilii Gierczak" w kierunku Osiedla Kasztanowego zostanie przeniesiony na ul. Koszarową przed skrzyżowanie z ul. Emilii Gierczak. Przystanek "Emilii Gierczak" w kierunku Osiedla Bukowego będzie zlokalizowany na ul. Koszarowej na wysokości targowiska.

Autobusy linii 79 od przystanku "Klombowa" będą kursować ul. Anieli Krzywoń, Koszarową i Emilii Gierczak i dalej po zwykłej trasie. Przystanek "Emilii Gierczak" w kierunku Basenu Górniczego będzie zlokalizowany przy ul. Emilii Gierczak (przystanek wspólny z liniami 56, 62, C i 522).

Autobusy linii 533 od przystanku "Klombowa" będą kursować ul. Anieli Krzywoń i Koszarową do ul. Emilii Gierczak i dalej po zwykłej trasie. Przystanek "Emilii Gierczak" w kierunku dworca w Dąbiu zostanie przeniesiony na ul. Koszarową przed skrzyżowanie z ul. Emilii Gierczak. Przystanek "Emilii Gierczak" w kierunku Klucza będzie zlokalizowany na ul. Koszarowej na wysokości targowiska.

Rozklady jazdy nie ulegną zmianie.

brak komentarzy