Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Znów zamknięcie Krzywoustego

za ZDiTM,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Ze względu na roboty kanalizacyjne, jutro od godz. 20:00 do końca okresu kursowania wstrzymany zostanie ruch tramwajowy na alei Bohaterów Warszawy i ul. Krzywoustego między ul. Jagiellońską a Bramą Portową.
Tramwaje linii 7 i 9 w tym okresie od alei Bohaterów Warszawy będą kursować przez ul. Jagiellońską, plac Sprzymierzonych, plac Rodła, plac Żołnierza Polskiego, Bramę Portową i dalej do Basenu Górniczego na zwykłej trasie według normalnego rozkładu jazdy (na Basenie Górniczym nastąpi jednak korekta godzin odjazdów). Kursy nie będą skomunikowane z linią 55 na Basenie Górniczym.

Między aleją Bohaterów Warszawy (skrzyżowanie z ul. Jagiellońską) a placem Kościuszki nie będzie kursować komunikacja zastępcza. Połączenie placu Kościuszki z Bramą Portową zapewniać będą autobusy linii 808, kursujące na wydłużonej trasie Gumieńce - Brama Portowa KFC według specjalnego rozkładu jazdy. W kierunku Bramy Portowej obowiązywać będą dodatkowe przystanki: "Plac Kościuszki" (wspólny z linią 75) i "Brama Portowa KFC". W kierunku Gumieniec autobusy dodatkowo zatrzymają się na przystankach: "Brama Portowa KFC" i "Plac Zwycięstwa".

brak komentarzy