Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Szeroka zamknięta

za ZDiTM,

dodane przez kapil; zmodyfikowane

W związku z budową kanalizacji, od 1 października do odwołania (ok. 31 grudnia 2007) zamknięta dla ruchu będzie ulica Szeroka na odcinku od ulicy Drozdowej do ulicy Modrej. Zmienią się trasy autobusów linii 74, 75, 521 i 527.
Autobusy linii 74 będą kursować objazdem: w obu kierunkach ulicami Klonowica, Zawadzkiego i Szafera do ulicy Modrej i dalej po zwykłej trasie, według specjalnego rozkładu jazdy. Na trasie objazdu obowiązywać będą przystanki jak dla linii 75. Nie będą obsługiwane przystanki "Krzekowo" i "Krzekowo kościół".

Autobusy linii 75 od przystanku "Zawadzkiego kościół" kursować będą objazdem ulicami Benesza i Romera do przystanku końcowego "Romera". W kierunku Dworca Głównego od przystanku "Romera" trasa będzie przebiegać bez zmian. Na czas zmiany trasy nie będą obsługiwane przystanki: "Krzekowo" i "Krzekowo kościół" (w obu kierunkach) oraz tylko w kierunku Krzekowa "Zawadzkiego", "Szafera" i "Romera".

Autobusy linii 521 będą kursować według normalnego rozkładu jazdy zmienioną trasą (w obu kierunkach): od pętli "Krzekowo" ulicami Klonowica, Zawadzkiego, Benesza i Romera do przystanku "Romera" i dalej na zwykłej trasie.

Autobusy linii 527 będą kursować według normalnego rozkładu jazdy zmienioną trasą (w obu kierunkach): od przystanku "Modra" ulicami Romera, Benesza, Zawadzkiego i Klonowica do pętli "Krzekowo" i dalej na zwykłej trasie.

możliwość komentowania została wyłączona