Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Świąteczna sesja awansowa

Administracja Serwisu KOMIS, konjo,

dodane przez X; zmodyfikowane

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, chcieliśmy docenić najbardziej wybijających się użytkowników. Tym razem wyłonienie kandydatów było zadaniem dość trudnym, ponieważ od dłuższego czasu wiele osób działa bardzo aktywnie.
Po podliczeniu wyników z naszych licznych działów przyznaliśmy nagrody w myśl obowiązującej hierarchii. Z przyjemnością możemy ogłosić, że w głosowaniu administracyjnym zdecydowaliśmy, że grono współpracowników zasilą osoby o następujących nickach: (użytkownik usunięty) i Robert, natomiast nowym redaktorem został djdark. Zmiany nastąpiły również w uprawnieniach szczegółowych. Od dziś mike_1994 otrzymuje przywilej bezpośredniego dodawania swoich zdjęć do galerii.

Niestety nie obyło się również bez degradacji. Grono redaktorów opuściło trzech, natomiast współpracowników - czterech użytkowników.

Gratulujemy serdecznie Naszym nowym współpracownikom, oraz redaktorowi, za czas poświęcony w rozwój serwisu KOMIS. Jednocześnie zachęcamy innch użytkowników do korzystania z newsroomu, sandboxa i innych działów, ponieważ czujne oko Administracji widzi kolejnych kandydatów na wyższe stanowiska. Ogłoszone zmiany wchodzą w życie ze skutkiem natychmiastowym.

4 komentarze