Forum

Króciutko...

Dziś o godzinie 16.40 w alei Powstańców Wielkopolskich widziano Solarisa Urbino 10 1211 w obsłudze linii 53 jako Autobus Rezerwowy. Na linii 60 natomiast kursuje rezerwowo MAN NM283 1610,

wysłane przez bartez 336

To jest po prostu żenada i kpina z pasażerów.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez wolvo1565 24

bartez napisał(a):

> To jest po prostu żenada i kpina z pasażerów.

Od poniedziałku będzie pewnie jeszcze ciekawiej :D jak dojdą dodatkowe brygady na 53 i 60. Ale niech nie kupują więcej autobusów, a jak kupią to padaki, bo przecież jest dobrze :)

wysłane przez bartez 336

wolvo1565 napisał(a):

> Od poniedziałku będzie pewnie jeszcze ciekawiej :D jak dojdą > dodatkowe brygady na 53 i 60.

Co ciekawe w tym tygodniu co najmniej dwa razy na 59 widziałem przegubowce, a dokładniej MAN-y 1653 i 1655.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez man 128

bartez napisał(a):

> Co ciekawe w tym tygodniu co najmniej dwa razy na 59 widziałem > przegubowce, a dokładniej MAN-y 1653 i 1655.

Na 59/4 przegub to już standard. Codziennie jest.

wysłane przez bartez 336

man napisał(a):

> Na 59/4 przegub to już standard. Codziennie jest.

W obecnej sytuacji to chyba lepiej dać tam solówkę, a przeguba na 53 czy 60.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez BartiXD 0

Właśnie w takim wypadku nie powinni dać solówki na 59, a przeguba na 53 lub 60, bo na linii 59 jest po prostu za tłoczno więc przegubowiec musi być na 59.

wysłane przez Kacpi 27

BartiXD napisał(a):

> Właśnie w takim wypadku nie powinni dać solówki na 59, a > przeguba na 53 lub 60, bo na linii 59 jest po prostu za tłoczno > więc przegubowiec musi być na 59.

Zapraszam na 53 w szczycie :)

-- Robię to co lubię :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez volvo

BartiXD napisał(a):

> Właśnie w takim wypadku nie powinni dać solówki na 59, a > przeguba na 53 lub 60, bo na linii 59 jest po prostu za tłoczno > więc przegubowiec musi być na 59.

Z całym szacunkiem, ale jechałeś kiedyś 53 albo 60? Uwierz mi, że tam przydałby się o wiele bardziej :)

-- #2880 najlepszy wóz :D

wysłane przez man 128

volvo napisał(a):

> Z całym szacunkiem, ale jechałeś kiedyś 53 albo 60? Uwierz > mi, że tam przydałby się o wiele bardziej :)

Chyba najlepiej by było, jakby i na 58/59 i na 53/60 kursowały przeguby, ale cóż, jest ich zbyt mało.