Forum

Pierwszy egzemplarz 121N wyprodukowany dla Elbląga

zdjęcie
Pierwszy egzemplarz 121N wyprodukowany dla Elbląga
luki663719 napisał(a):

> Brak drzwi dla motorniczego. Pojedyncze drzwi z przodu :/

No właśnie w pierwszej chwili wydawało mi się, że są to drzwi wyłącznie dla motorniczego, ale po bliższym przyjrzeniu się stwierdziłem, że jednak dla pasażerów. Na nasze warunki bezpieczniej byłoby przebudować te drzwi tak, żeby prowadziły wyłącznie do kabiny motorniczego i na przystankach nie były otwierane.

> Trochę zbyt > duża szyb przednia - będzie się grzała w słoneczne dni. > Światełka takie jakieś agresywne, ale ładne.

Mi tam przód trochę przypoina "Bulwy", ale ogólnie zgadzam się, że tramwaj całkiem ładny.

> Cały tramwaj > ładny, ale wymaga poprawek, bo w Szczecinie nie wyobrażam sobie > takiego czegoś.

Zdecydowanie wolałbym takie coś (nawet i bez poprawek) niż którykolwiek z tramwajów jakie mamy w Szczecinie (może z pominięciem "Bulw" i modernizacji). Szczerze mówiąc to oglądając zdjęcie nie jesteśmy tak naprawdę w stanie ocenić tramwaju. Należałoby ujrzeć go w akcji czyli się nim przejechać.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
Re: Pierwszy egzemplarz 121N wyprodukowany dla Elbląga · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pierwszy egzemplarz 121N wyprodukowany dla Elbląga · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Pierwszy egzemplarz 121N wyprodukowany dla Elbląga · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pierwszy egzemplarz 121N wyprodukowany dla Elbląga · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Barwy · 17 lat temu · t105n