Forum

Powrót "ósemki" i inne zmiany

28 i 30 października oraz 2 listopada zostaną wprowadzone kolejne zmiany w komunikacji miejskiej.

wysłane przez MQ ?

lhb178 napisał(a):

> Ale pójdziesz i powiesz motorniczym, że na zjazd mają założyć > tablice "9"? ;>

Mówimy chyba o założeniu jednej tablicy (względnie dwóch, jeśli jeździ skład, a nie wiem, co jeździ, bo nie analizowałem ani struktury taboru, ani przebieranek z "jedynki"), bo pozostałe i tak są ustawione na "zjazd do zajezdni". Poza tym wydaje mi się, że MZK istnieje po to, aby służyć pasażerom, a nie dla samego istnienia (choć czasem można mieć poważne wątpliwości), więc to, co się tam chce czy nie chce motorniczym powinno być na bardzo dalekim planie. Zresztą bardzo podobna sytuacja miała kiedyś miejsce na 53 i 60 (być może nadal tak się dzieje, w innej części rozkładu). Otóż swego czasu był w rozkładzie "sześćdziesiątki" kurs Ludowa - Cukrowa, przechodzący z linii 53 (pierwsze przetablicowanie). Następnie autobus ten zjeżdżał z Cukrowej do zajezdni (drugie przetablicowanie). Czy ktoś się wtedy pytał kierowców SPAK-u, czy im się będzie chciało zmieniać tablice?
Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · torwid 
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · mmm
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · MQ
Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · t105n 
Zmiany na 9 · 17 lat temu · Titanic1912