Forum

Powrót "ósemki" i inne zmiany

28 i 30 października oraz 2 listopada zostaną wprowadzone kolejne zmiany w komunikacji miejskiej.

wysłane przez Luke_Police  163

LLUZNIAK napisał(a):

> Podobna sprawa jak z kursami z Basenu G. na Plac R. ;-) Też się > można przesiąść na Bramie P., a jednak taka linia (według > wielu, także mnie) by się przydała :>

Tak, tylko, że tam jest mowa ogólnie, a tutaj wyłącznie o międzyszczycie.

> Moim zdaniem razkład jest > lepszy od poprzednio obowiązującego, z czym się chyba zgodzisz

Lepszy, nie lepszy, nie wiem. Na pewno jest pomysłowo ułożony i w jakiś sposób związany z rozkładem tramwajowym, a także jest prostszy do zapamiętania. Czy się sprawdzi, ciężko powiedzieć. Może być tak, że nagle wzrośnie lub zmaleje ilość ludzi korzystających z tej linii lub w ogóle z możliwości powrotu do Polic przez Głębokie. Jak to naprawdę będzie w praktyce, zobaczymy wkrótce. Znając życie to z powodu częstych spóźnień na linii 9 idea nowego rozkładu 103 może się rozsypać.

> :) ...i z tego się należy cieszyć :D

Ja się tylko cieszę, że kursem 9:06 (zamiast 8:50) nadal jestem (teoretycznie) w stanie dojechać punktualnie na uczelnie, gdy mam zajęcia o 10:15.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · torwid 
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · mmm
Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · t105n 
Zmiany na 9 · 17 lat temu · Titanic1912