Forum

Powrót "ósemki" i inne zmiany

28 i 30 października oraz 2 listopada zostaną wprowadzone kolejne zmiany w komunikacji miejskiej.

wysłane przez lhb178 19

mkubien napisał(a):

> > Ale pójdziesz i powiesz motorniczym, że na zjazd mają założyć > > tablice "9"? ;> > > Mówimy chyba o założeniu jednej tablicy (względnie dwóch, jeśli > jeździ skład, a nie wiem, co jeździ, bo nie analizowałem ani > struktury taboru, ani przebieranek z "jedynki"), bo pozostałe i > tak są ustawione na "zjazd do zajezdni".

W zasadzie to jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby zdjęcie tablic bocznych, ta 1/2 nie jest z niczym łączona.

> Poza tym wydaje mi się, > że MZK istnieje po to, aby służyć pasażerom, a nie dla samego > istnienia (choć czasem można mieć poważne wątpliwości), więc > to, co się tam chce czy nie chce motorniczym powinno być na bardzo > dalekim planie.

Ty to się chyba lubisz narażać :>

> Zresztą bardzo podobna sytuacja miała kiedyś > miejsce na 53 i 60 (być może nadal tak się dzieje, w innej > części rozkładu). Otóż swego czasu był w rozkładzie > "sześćdziesiątki" kurs Ludowa - Cukrowa, przechodzący z linii > 53 (pierwsze przetablicowanie). Następnie autobus ten zjeżdżał z > Cukrowej do zajezdni (drugie przetablicowanie). Czy ktoś się wtedy > pytał kierowców SPAK-u, czy im się będzie chciało zmieniać > tablice?

Nikt się nie pytał, ale nie było zmiany linii na zjazd.
Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · torwid 
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · yoss83
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · mmm
Re: Powrót "ósemki" i inne zmiany · 17 lat temu · lhb178
Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · MQ
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Zmiany na 103 · 17 lat temu · t105n 
Zmiany na 9 · 17 lat temu · Titanic1912