Forum

Znów zmiany na 103 i 106

Na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego pojawiły się projekty zmienionych rozkładów jazdy linii 103 i 106.

wysłane przez Titanic1912 5

Luke_Police napisał(a):

> I czemu to ma służyć? Rozumiem, że wieczorne kursy 103 > cieszyły się mizerną frakwencją,

Ja nie podzielam tego zdania, kurs o godz 22:44 z Głębokiego cieszył się dobrą frekwencja, niekiedy wszystkie prawie miejsca siedzące są zajęte. A linią 106 nawet na terenie polic nie dojedziesz wszędzie. A przez to na 103 powstanie duża dziura w rozkładzie.

> Jak więc widać, można było zaoszczędzić rano 16 minut. > podobnie się to kształtuje, gdy dojeżdżam na godzine > 9:15, a teraz niestety kurs 8:15 z osiedla Chemik został > przesunięty na 8:08. Problem ten dotknie w szczególności > studentów z Polic uczelni znajdujących się na ulicach: > Mickiewicza, Żołnierskiej, Wawrzyniaka i 26 Kwietnia.

Czy te 8 minut to aż taki problem, to ja zaraz też moge napisać że po zmianie rozkładu na 103 w tym roku musze jedzić na uczelnie o 25 minut wcześniej autobusem...wieć 8 minut jakoś nie wydaje mi się aż takie straszne. Zwłaszcza, że mieszkańcy Polic mają alternatywe...w postaci innych linii...

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)
Znów zmiany na 103 i 106 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Znów zmiany na 103 i 106 · 17 lat temu · Titanic1912