Forum

Znów zmiany na 103 i 106

Na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego pojawiły się projekty zmienionych rozkładów jazdy linii 103 i 106.

wysłane przez Luke_Police  163

Titanic1912 napisał(a):

> Ja nie podzielam tego zdania, kurs o godz 22:44 z Głębokiego > cieszył się dobrą frekwencja, niekiedy wszystkie prawie > miejsca siedzące są zajęte.

No to chyba tylko do Tanowa lub Trzeszczyna, bo jak mijał mnie swego czasu około 23 autobus na Tanowskiej, to jechały nim 3 osoby do Polic.

> A linią 106 nawet na terenie > polic nie dojedziesz wszędzie. A przez to na 103 powstanie > duża dziura w rozkładzie.

To prawda, ale: 1) do centrum Polic tudzież do Rynku dojedziesz szybciej niż 103 2) zawsze to o kilka wozokm mniej dla ZDiTM, jeszcze trochę a wystarczyłoby na uruchomienie drugiego kursu 106/2

> Czy te 8 minut to aż taki problem, to ja zaraz też moge > napisać że po zmianie rozkładu na 103 w tym roku musze > jedzić na uczelnie o 25 minut wcześniej autobusem...wieć 8 > minut jakoś nie wydaje mi się aż takie straszne.

Ok przepraszam mea culpa pomyliłem się. Ten kurs pozostaje bez zmian, omyłkowo spojrzałem na odjazd z pętli Police Rynek zamiast z osiedla Chemik.

> Zwłaszcza, > że mieszkańcy Polic mają alternatywe...w postaci innych > linii...

Tylko, że te linie nie są ani trochę skomunikowane. Loteria: jednym 107 przyjeżdżasz na 11, innym na 4, innym na 12 albo tramwaj odjeżdża gdy wysiadasz z autobusu. I wychodzi na to, że jak masz zajecia o różnych godzinach musiałbyś zawsze patrzyć w rozkłąd czy iść na 4/11 czy na 12 (a 107 często łapie opóźnienia), a i tak często z powodu różnych zastojów/wykolejeń dochodziło do tego, że się spóźniałem na zajęcia (nie mówiąc już o tym, że poza szczytem z powodu mniejszych częstotliwości tramwajów dojazd na zajęcia trwa o kilka minut dłużej). Dlatego rano nie jeżdżę 107.

Natomiast po kolejnej analizie nowego rozkładu 106 stwierdzam, że wróciły na swoje miejsce odjazdy z pętli Głębokie w godzinach popołudniowych. Na 14:31, 15:31 itd. z pewnością więcej osób zdąży kończących pracę/studia/lekcje o pełnych godzinach. I mi także to pasuje :)

-- W czym wam te kartki przeszkadzają, że je ukrywacie?

Technik serwisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Znów zmiany na 103 i 106 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Znów zmiany na 103 i 106 · 17 lat temu · Luke_Police