Forum

Znów zmiany na 103 i 106

Na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego pojawiły się projekty zmienionych rozkładów jazdy linii 103 i 106.

wysłane przez Luke_Police  163

Titanic1912 napisał(a):

> Ale zapełnienie zależy od dnia tygodnia, ale myśle że o tej > godz jest potrzebny autobus który jedzie drogą okrężna a nie na > skróty jak 106.

Z punktu widzenia pasażera, który chce dojechać do Polic, raczej czas odgrywa dosyć ważną rolę. Najwiecej pasażerów 106 dojeżdża do Osiedla Chemik oraz do ulicy Piłsudskiego, a 103 jedzie tam odpowiednio dłużej. Jazda linią okrężną przez drobne miejscowości przypomina mi trasę pewnej linii nocnej, która objeżdża Szczecin kończąc na Jaworowej... Mówisz, że zapełnienie zależy od dnia tygodnia... to może by tak ustalić rozkład, że dajmy na to w środy i piątki autobus jedzie jako 103, a pozostałe dni jako 106...

> Pozatym podobno obecnie ostatni kurs 106 w dni > powszednie z Glebokiego nie cieszy sie zbyt duzym powodzeniem...

Nie wiem, jak jest z tym kursem obecnie, ale jak kilka miesięcy temu jechałem, pasażerów było około pół autobusu, co jak na ostatni kurs jest całkiem sporo.

Technik serwisu :)
Znów zmiany na 103 i 106 · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Znów zmiany na 103 i 106 · 17 lat temu · Luke_Police