Forum

Tramwajarze chyba będą strajkowali

Negocjacje w szczecińskim Zakładzie Komunikacji Miejskiej zostały zerwane. Związkowcy i dyrekcja nie doszli do porozumienia w sprawie podwyżek płac. Szczecinowi grozi strajk tramwajarzy.
Phobos napisał(a):

> W tych wszystkich żądaniach ja już się dawno pogubiłem, > dlatego niech mi to ktoś wyjaśni... Więc wychodzi na to, że > związkowcy chcieli po 300 na rękę dla każdego więcej, miasto > oferowało 250-260, a oni nie dość, że odrzucili te propozycje > (połączoną z gwarancjami zatrudnienia, o które nie prosili) > to teraz żądają dodatkowych 100 PLNów? To jakaś paranoiczna > samo-nakręcająca się spirala wyśrubowanych roszczeń :-/

Miasto mówiło to co mówiło, czyli: 90/50+premie kwartalne (czyli 200 tys.)+80 od sierpnia. Natomiast związkowcy do tego zażyczyli sobie dodatkowo 100 netto od osoby od czerwca. I pewnie o te 100 zł wszyscy się pokłócili.

-- "A mi się wydaje, że na kolei będzie normalnie gdy osoby zarządzające nie będą nosić imion takich jak Władysław, Stanisław, Czesław, Józef czy Halina" - (C) głos na puszczy

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Re: Tramwajarze chyba będą strajkowali · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Tramwajarze chyba będą strajkowali - mała uwaga · 16 lat temu · Mareczek
Tramwajarze chyba będą strajkowali · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
strajk · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
[OT] Re: strajk · 16 lat temu · Phobos
Re: [OT] strajk · 16 lat temu · Mareczek
Re: [OT] strajk · 16 lat temu · Phobos
Re: strajk · 16 lat temu · MQ
Re: strajk · 16 lat temu · michalprzepiera
Re: strajk · 16 lat temu · michalprzepiera
dramat · 16 lat temu · cezar900
Re: dramat · 16 lat temu · techno