Forum

Idzie nowe

Na stronie MZK Szczecin ukazało się ogłoszenie o zamówieniu publicznym dostawy dwóch nowych pudeł wagonów tramwajowych z rodziny 105N.

wysłane przez leks 17

LLUZNIAK napisał(a):

> Tak samo troche kiepsko według mnie chcą rozplanować wnętrze > pozostawiając układ foteli de facto bez zmian. Nie wiem jak to > wygląda z Twojego punktu widzenia (szczególnie w szczycie), ale > wydaje mi się że wnętrze Protramów i trzy duże pola dla > pasażerów stojących jest ciekawsze.

Ja uważam, że powinno być miejsce dla wózków przy środkowych drzwiach, ale jednocześnie siedzenia w układzie 2+1, tak żeby więcej osób mogło usiąść. Wiem rozumiem, że u nas za duże potoki itd. ale jakoś wszędzie się da, a u nas nie. A np. uważam, że w składzie T6 nie jest aż tak ciasno mimo, że jest taki właśnie układ. No, ale ja to sobie mogę gadać. Niektórzy i tak jeszcze mają w głowach myślenie z przed 20 lat gdzie pasażer miał się cieszyć, że jedzie, a tramwaje budowano tak, by jak najwięcej "bydła" do nich upchnąć. W obecnych czasach przede wszystkim w pojazdach powinny być takie warunki, by jak najwięcej ludzi mogło wygodnie podróżować na siedząco.

-- Skazany na wieczne banowanie...
Idzie nowe · 15 lat temu · konjo 
Re: Idzie nowe · 15 lat temu · Volunteer
Re: Idzie nowe · 15 lat temu · kajetansz
Re: Idzie nowe · 15 lat temu · Mareczek
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · Iwo
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · Iwo
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · leks
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · LLUZNIAK
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · mike_1994
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · DamTram
Re: Przyciski tylko z jednej strony [OT] · 15 lat temu · Lukasy
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · DamTram
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · gienix
Re: Przyciski tylko z jednej strony · 15 lat temu · DamTram