Forum

Niskopodłogowe przegubowe Volvo na razie możemy sobie...

zdjęcie
Niskopodłogowe przegubowe Volvo na razie możemy sobie tylko wyobrazić
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Jasiek napisał(a):

> Bo jak na razie możemy tylko > porównać MaN-y NL223 z Solarisami Urbino 12 ze SPAD i na moje oko > ze strony wizualnej kilkuletnią eksploatację lepiej znoszą MAN-y > NL223 #2201-2205 niż Solaris Urbino 12 #2551 i #2552. No ale wiadomo > strona wizualna to nie wszystko, MAN-y NL223 były dość awaryjnymi > autobusami, choć ostatnio się poprawiło.

Moje oko widzi podobnie. MAN-y NL223 liczą sobie już 7 lat podczas gdy Solarisy #2551 i #2552 tylko 5 lat. Moim zdaniem MAN-y NL223 (które są przecież starsze) wyglądają wewnątrz o niebo lepiej niż młodsze Solarisy. Wyglądałyby zapewne jeszcze lepiej gdyby miały zainstalowane kamery (tak jak Solarisy). Ciekawi mnie co będzie za 2-3 lata.

I również zgadzam się, że strona wizualna to nie wszystko. Nie wiem jak się sprawują od strony technicznej.

-- nie idę tylko w prawo :P :P :P

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
Re: Niskopodłogowe przegubowe Volvo na razie możemy sobie... · 14 lat temu · end