Forum

Niskopodłogowe przegubowe Volvo na razie możemy sobie...

zdjęcie
Niskopodłogowe przegubowe Volvo na razie możemy sobie tylko wyobrazić
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
andekalbin napisał(a):

> Moje oko widzi podobnie. MAN-y NL223 liczą sobie już 7 lat podczas > gdy Solarisy #2551 i #2552 tylko 5 lat. Moim zdaniem MAN-y NL223 > (które są przecież starsze) wyglądają wewnątrz o niebo lepiej > niż młodsze Solarisy. Wyglądałyby zapewne jeszcze lepiej gdyby > miały zainstalowane kamery (tak jak Solarisy).

No tak MAN-y NL223 są strasznie po bazgrane z tyłu, z tego względu że nie mają monitoringu. A co do stanu technicznego to #2551 i 2552 w straszne wibracje wpadają, gdy się zatrzymują i mają włączony silnik. Może to cecha tylko tej II generacji Urbino, no ale zobaczymy. A co do nowinek niezbyt dobrego wykończenia Solarisów to dzisiaj zobaczyłem kolejną odpadającą poręcz. A mianowicie w #2801 przy miejscu dla wózków inwalidzkich poręcz widocznie się rozsuwa, gdyż Solaris oszczędza na śrubkach. Choć w MAN-ie #2203 ostatnio też zauważyłem z tyłu dwa otwory, zamiast nitów łączących poręcze u góry przy podsufitce, no ale różnica jest 1,5 roczny autobus kontra, autobus prawie 7 letni.

-- lukas -> jasiek
Re: Niskopodłogowe przegubowe Volvo na razie możemy sobie... · 14 lat temu · Jasiek