Forum

Zainteresowanie przetargiem rośnie

W przetargu ogłoszonym przez SPA Dąbie, którego przedmiotem jest zakup 4 niskopodłogowych autobusów solowych, pojawiły się kolejne zapytania.

wysłane przez end 52

kasiek007 napisał(a):

> Na żigolaka to jeszcze musiałbyś mieć odpowiedni wygląd.

A w ogóle czy my się znamy? Bo nie wydaje mi się. Na szczęście nie miałem tej (nie)przyjemności Cię poznać.

> Wyposażenie mojego samochodu jest moją sprawą bo płacę za nie ze > swojej kieszeni. Autobusy kupowane są z pieniędzy publicznych więc > przewoźnik nie jest w stanie spełnić żądań każdego z > pasażerów. Tobie nie pasują siedzenia a komuś innemu zupełnie inne > "mankamenty".

Tylko, że siedzenie nie jest "innym mankamentem", ale podstawowym wyposażeniem każdego autobusu i ma ogromny wpływ na komfort podróży. Nie domagam się zamontowania w autobusie basenu. A czytając Twoje komentarze na temat siedzeń można wywnioskować, że dla Ciebie miękkie siedzenia są rzeczą niepojętą i zupełnie abstrakcyjną.

> Z tego co obserwuję to pasażerom bardziej brakuje np. klimatyzacji > niż miękkich siedzeń.

Klimatyzacja już będzie. Jeśli chodzi o klimę - jakoś nie słyszałem w październiku narzekań na brak klimatyzacji. :> Na twardych siedzeniach jeździ się cały rok, a w gorącym autobusie zaledwie kilkanaście dni. Więc skala jest nieporównywalna. (I wcale nie jestem przeciwnikiem klimy).

> Oni po prostu wsiadają, jadą i nie debatują > nad tym jaka to straszna krzywda ich spotyka z powodu twardych > siedzeń.

Poprostu wsiadają? A mają inny wybór, jeśli nie posiadają samochodu? Śmieszny argument. Tak samo śmieszny jak kolegi, który sugeruje czekać na następny autobus z miękkimi siedzeniami. Wiem, że niektórzy gimnazjaliści nie mają co robić i może przepuszczają autobusy jeśli im dany nie pasuje. No ale to już trzeba być znudzonym do kwadratu i nie mieć innych zajęć.

> Dla pasażerów ważniejsza jest punktualność, czystość,

A jaki to ma związek z wyposażeniem autobusu?

-- nie idę tylko w prawo :P :P :P

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
Elektroniczna portmonetka · 14 lat temu · MQ
Re: Elektroniczna portmonetka · 14 lat temu · djdark 
Re: Elektroniczna portmonetka · 14 lat temu · 105ngs
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · kasiek007
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · kasiek007
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · end
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · BatiX 
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · LLUZNIAK
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · MarcinB
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · LLUZNIAK
Re: Elektroniczna portmonetka [OT] · 14 lat temu · stoch
Re: Elektroniczna portmonetka · 14 lat temu · MQ