Forum

Otwarcie ofert w SPAK

Dziś o godzinie 10:00 otwarto oferty w przetargu na dostawę 14 autobusów niskopodłogowych dla SPA Klonowica. Do zamawiającego wpłynęła jedna oferta - firmy Solaris, która zaoferowała, że wykona zamówienie za cenę brutto 15,93 milionów złotych. Na zakup autobusów SPA Klonowica przeznaczyło 14,88 milionów złotych.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

LLUZNIAK napisał(a):

> Błąd... Jeśli różnice kończyłyby się na tym co wymieniłeś, to > tak - różniłyby się jedynie detalami. Ba, bez większych problemów > można by było wprowadzić wersję Conecto z wyposażeniem wnętrza i > wyglądem Citaro.

Totez to mnie zastanawialo dlaczego MErcedes ma jednak dwa modele, ale tego jednego na zachiodzie nie sprzedaje...

> Ja tam zupełnie innej konstrukcji kratownicy (począwszy od samej > ideologii projektu) tak podwozia jak i nadwozia "subtelnością" bym > nie nazwał. Do tego zupełnie inny układ elektroniczny, kiedy to ten > z Connecto jest na poziomie Citaro, czy też MAN'a sprzed 12 lat. > Uwierz mi że takie rzeczy kosztują... A co powiesz na różnice w > zastosowanym zawieszeniu?

Pytanie teraz co jest trwalsze i ktory dluzej wytrzyma. Co do ilosci elektroniki to tez nie wiem czy to jest takie super jak sie na desce rozdzielczej choinka robi bo elektronika wariuje. Nie zebym bronil Conecto bo w ogole go nie znam, ale czasem co za duzo to nie zdrowo.
Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · end
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · end
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · Jasiek
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · mxk
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · MarcinB
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · MarcinB
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · Luke_Police 
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · LLUZNIAK
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · MarcinB
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · mxk
Re: Otwarcie ofert w SPAK · 13 lat temu · Jasiek
Cena · 13 lat temu · BatiX 
Re: Cena · 13 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Cena · 13 lat temu · arko5
Re: Cena · 13 lat temu · t105n 
Re: Cena · 13 lat temu · end
Wybór w SPAK · 13 lat temu · konjo