Forum

Protest na wyświetlaczach autobusów SPPK

"Protest" - z takim hasłem na wyświetlaczach jeżdżą od poniedziałkowego poranka autobusy Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Akcja miała się rozpocząć pod koniec ub. tygodnia, została jednak wstrzymana ze ze względu na żałobę narodową.

wysłane przez Jasiek 36

Mareczek napisał(a):

> Ciekawe podejście SPPK do problemu, natomiast chyba trzeba > też spojrzeć na genezę stawki. > Dla mnie protest byłby rozumiany gdyby gmina Police > miałaby większy udział w stawce wzkm niż dotychczas, a > wzkm SPPK nie uległby zmianie, lub nawet zmalał.

Ale chyba nie uważasz, że obecna stawka SPPK za wzkm odzwierciedla koszty? I nawet jeśli Szczecin dopłaca więcej niż Police, to czy spółka za te dochody z wzkm byłaby w stanie kupić tyle fabrycznie nowych autobusów? Bo ja nie sądzę. A jeśli tak to znaczy, że Police dokładają do biznesu, no bo nie Szczecin. Ponadto może to jest jedyny sposób, aby zmusić Szczecin do płacenia większych pieniędzy na SPPK, bo gdyby Police miałyby większy udział w SPPK, to już w ogóle Szczecin płaciłby mniej pieniędzy na SPPK niż obecnie, bo rządzący ze Szczecina przecież nie pomyślą, poza jednym wyjątkiem, o uwzględnieniu SPPK przy zakupie nowego taboru.
Kopanie swojego · 5 lat temu · Mareczek
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Jasiek
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Czarny87
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Mareczek
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Czarny87
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · bartez
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · lhb178
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Luke_Police 
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Mareczek
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Luke_Police 
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Mareczek
Re: Kopanie swojego · 5 lat temu · Luke_Police 
Protest · 5 lat temu · Mati524