Forum

Szczecin kupuje kolejne tramwaje-składaki

Tramwaje Szczecińskie rozpisały przetarg na dostawy nadwozi, elementów i podzespołów do zmontowania dwóch tramwajów dwukierunkowych. Szczecin już wcześniej zamawiał „tramwaje w częściach”, które do tej pory objawiały się pod postacią Moderusów Beta. 

Pawelinho napisał(a):
[...] powielasz zwyczajnie nie prawdę w kwestiach o których najwidoczniej nie masz zielonego pojęcia tylko brniesz w to co daje ichniejsza tuba z takiego czy innego medium o rzekomej degradacji Państwa [...]

Zawiodę Cię, ale od wielu lat nie mam telewizji, bo oglądanie jej ogłupia. Mając na myśli degradację państwa mam na myśli jakość i sposób uchwalania prawa, to co się dzieje w sejmie to kabaret (np. reasumpcje głosowań, przepychanie w nocy kontrowersyjnych ustaw). Organy nadzoru państwa (CBA, ABW) są pod butem partii i są karykaturą tego, do czego zostały stworzone, ze zdaniem NIK nikt się nie liczy, bo jej Prezes nie jest posłuszny. Nie istnieje pojęcie ponoszenia odpowiedzialności za bezprawne działania, natomiast uchwala się ustawy gwarantujące bezkarność. Ogromne afery przykrywane są tematami zastępczymi (aborcja, lgbt), debata publiczna nie istnieje, władza sądownicza (sądy, trybunały, prokuratura) została zawłaszczona i obsadzona wiernymi funkcjonariuszami bez kompetencji, a spółki skarbu państwa to prywatny folwark rządzących. Do tego spolaryzowanie społeczeństwa i wrogowie: wewnętrzny (totalna opozycja) oraz zewnętrzny (Niemcy).

A teraz otwórz dowolną książkę o tym jak wprowadzić ustrój totalitarny w kraju, znany jako komunizm i poszukaj podobieństw do tego, co pokrótce napisałem.

Pawelinho napisał(a):
[...] Poza tym to (jeśli tego nie wiesz) samorządy wnioskują o dofinansowania z budżetów UE na inwestycje, które muszą zostać wykonane w określonym czasie [...]

Odpowiedziałbym Ci na ten nieskładny bełkot, ale nie odpowiem, bo i tak nie przeczytasz tego ze zrozumieniem, tylko z zacietrzewieniem.

Pozdrawiam i przepraszam pozostałych użytkowników za offtop. W tym kraju niestety lepiej już było, a ogłupianie społeczeństwa trwa w najlepsze, co widać także po naszym forum...
7
Re: Szczecin kupuje kolejne tramwaje-składaki · 1 rok temu · damianson