Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

Zaproszenie na przejazd Ikarusem przez Puszczę Bukową

Retro Bus,

dodane przez PiotrSzczecin; zmodyfikowane

„Retro Bus” zaprasza w drugą sobotę września na wycieczkę po Puszczy Bukowej. 

Przejazd odbędzie się 12 września 2020 roku. Zbiórka o godzinie 8:45 na przystanku „Plac Rodła” (dla linii G). Następnie pojedziemy pod Dworzec Główny PKP (po ewentualnych przyjezdnych) – 9:00 oraz do Dąbia również pod Dworzec PKP. Będziemy tam o 9:20. Trasa będzie wiodła przez tereny Puszczy Bukowej, planowanych jest kilkanaście fotostopów oraz dłuższy postój na grilla. Powrót do Szczecina zakładamy około godziny 18:00.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojej osoby z podaniem danych osobowych do niedzieli 30 sierpnia (włącznie). Zgłoszenia dokonać można w formularzu.

Zrzutka na płyny eksploatacyjne do pojazdu – 40 zł od osoby. W trakcie imprezy obowiązuje regulamin imprez zamkniętych Retro Bus.

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w przejeździe, jeżeli będą w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. W trakcie przejazdu należy stosować się do poleceń osób prowadzących imprezę. Osoby, które swoim zachowaniem naruszą regulamin lub nie będą stosować się do poleceń prowadzących imprezę, zostaną z niej wyproszeni.

Przesyłający zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „Retro Bus”. W przypadku dalszego obowiązywania restrykcji w postaci zakrywania ust i nosa w pojazdach komunikacji publicznej – także podczas planowanego przejazdu uczestnicy będą mieli taki obowiązek.

13 komentarzy