Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

Wrześniowy przejazd specjalny Autosanem H6-20

Sebek821,

dodane przez Pepe; zmodyfikowane

W sobotę 3 września 2022 roku użytkownik Sebek821 serdecznie zaprasza na przejazd specjalny pojazdem Autosan H6-20 1740. Impreza z fotostopami odbędzie się pod hasłem „Pożegnanie Wakacji z Kpiną”.

W atmosferze powrotów do szkół oraz uczelni, wraz z „najlepszą” porą roku – jesienią. Bierzemy okolicznościowe tablice pod pachę, pakujemy grilla, zwiedzamy Szczecin i okolice.

Trasa zaplanowana jest na około 140 km. Przejazd odbędzie się między innymi przez Police, Skolwin, Stołczyn, Drzetowo, Grabowo, Łasztownię, Śródmieście, Zdroje, Podjuchy, Dziewoklicz, Pomorzany, Ustowo, Kurów, Siadło, Kołbaskowo, Moczyły, Kamieniec, Rosówek, Warzymice, Będargowo, Stobno, Bobolin, Warnik oraz Pargowo. W tej ostatniej miejscowości planowany jest grill. Prowiant we własnym zakresie.

Zakończenie przejazdu około godziny 18:00.

Opłata za przejazd wynosi 35 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a potwierdzenia zostaną wysłane w czwartek, 1 września. Kliknięcie przycisku „Wezmę udział” nie jest jednoznaczne z rejestracją.

Formularz rejestracyjny oraz regulamin przejazdu znajdziecie tutaj. Dostępna jest też szczegółowa trasa, podzielona na części:

brak komentarzy