Forum

Kolejne krótkie promocje

Dziś na 60/8 kursuje Solaris Urbino 12 1903. Na 67/4 kursuje MAN NL223 1205. Natomiast na 87/5 kursuje Solaris Urbino 12 1104.

wysłane przez bartez 336

A na kolejnej przegubowej linii 75 śmiga 1109...

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez MAN756 23

bartez napisał(a):

> A na kolejnej przegubowej linii 75 śmiga 1109...

Chciałem zauważyć, że Spak wysyła na 808 aż 3 przeguby. Miasto robi remont bez zabezpieczenia odpowiedniej ilości taboru. Oczywiście w lipcu i sierpniu nie dało się robić remontu bo regaty...

wysłane przez PawlukBoss21

Czy Państwo jak serwis hobbystyczny ( tzw. obserwatorzy ) nie mogą wysłać listownie na pocztę SPAK informacji o własnych obserwacjach i napisaniu prośby o interwencje w sprawie pilnych potrzeb zakupu używanego taboru przegubowego z racji np: takich sytuacji, jakie są opisane w newsach i komentarzach. Chyba, że 1/4 użytkowników serwisu to są kierowcy ;/

wysłane przez Kacpi 27

PawlukBoss21 napisał(a):

> Czy Państwo jak serwis hobbystyczny ( tzw. obserwatorzy ) > nie mogą wysłać listownie na pocztę SPAK informacji o > własnych obserwacjach i napisaniu prośby o interwencje w > sprawie pilnych potrzeb zakupu używanego taboru przegubowego > z racji np: takich sytuacji, jakie są opisane w newsach i > komentarzach. > Chyba, że 1/4 użytkowników serwisu to są kierowcy ;/

Szczerze to uważam iż to nic nie da :)

-- Robię to co lubię :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez man 128

PawlukBoss21 napisał(a):

Ciach!

Na stronie internetowej SPAK-u w zakładce kontakt masz do nich e-mail: sekretariat@spak.pl, także sam możesz to zrobić. Jest też numer telefonu.

wysłane przez Mareczek 5

PawlukBoss21 napisał(a):

> Czy Państwo jak serwis hobbystyczny ( tzw. obserwatorzy ) > nie mogą wysłać listownie na pocztę SPAK informacji o > własnych obserwacjach i napisaniu prośby o interwencje w > sprawie pilnych potrzeb zakupu używanego taboru przegubowego > z racji np: takich sytuacji, jakie są opisane w newsach i > komentarzach. > Chyba, że 1/4 użytkowników serwisu to są kierowcy ;/

Jaki sens jest pisać do przewoźnika, który wystawia krótkie wozy choć wie że powinien długie? To tak jak napisać do Ciebie maila z informacją że masz nick na KOMISie - "PawlukBoss21". Przecież to wiesz. Oni też wiedzą.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Michal 2

Mareczek napisał(a):

> Jaki sens jest pisać do przewoźnika, który wystawia krótkie > wozy choć wie że powinien długie? To tak jak napisać do > Ciebie maila z informacją że masz nick na KOMISie - > "PawlukBoss21". Przecież to wiesz. Oni też wiedzą.

A jak w takiej sytuacji z karą umowną? Jest z automatu i przewoźnik się na to godzi, czy dopiero w przypadku kontroli NR jest naliczana i wszyscy liczą, że może nikt nie zauważy tym razem?

-- Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Mareczek 5

Michal napisał(a):

> A jak w takiej sytuacji z karą umowną? Jest z automatu i > przewoźnik się na to godzi, czy dopiero w przypadku kontroli NR > jest naliczana i wszyscy liczą, że może nikt nie zauważy tym > razem?

Piszesz do ZDiTM, oni robią kontrolę i lecą "punkty". O ile będzie prikaz na taką kontrolę, bo często gęsto się wie o tych tematach (braki taborowe) i kontroli nie robi (swój swojego kopać nie będzie).

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Cezar007 2

Mareczek napisał(a):

> Piszesz do ZDiTM, oni robią kontrolę i lecą "punkty". O ile > będzie prikaz na taką kontrolę, bo często gęsto się wie o > tych tematach (braki taborowe) i kontroli nie robi (swój swojego > kopać nie będzie).

PKS powinien być kontrolowany codziennie. Dziś było przegięcie. Ja rozumiem, że mogę wozić 180 - 200 osób na 61 w szczycie, ale żebym po szczycie miał 200 osób na pokładzie? Przyczyna jak się później okazało zbyt oczywista - dwa kolejne autobusy linii 81 nie dojechały. Zostawiałem ludzi na przystankach, wysyłałem za pośrednictwem GMV komunikaty do CR o maksymalnym zapełnieniu pojazdu. Ciekawe jakie mieli miny, jak zauważyli, że ktoś tego komunikatu używa :D

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez MlodyS53 78

> wysyłałem za > pośrednictwem GMV komunikaty do CR o maksymalnym zapełnieniu > pojazdu. Ciekawe jakie mieli miny, jak zauważyli, że ktoś tego > komunikatu używa :D

Ja kiedys wyslalem to dzwonili z pytaniem co sie dzieje bo chyba antynapad wciskam.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez PrzemekW

Cezar007 napisał(a):

> Ciekawe jakie mieli miny, jak zauważyli, że ktoś tego > komunikatu używa :D

Ciekawe jaką będziesz miał minę jak się dowiesz, że nikt nie wie/nie umie odczytać takich komunikatów :D

wysłane przez radunio_szwecja 0

PrzemekW napisał(a):

> Cezar007 napisał(a):

> > Ciekawe jakie mieli miny, jak zauważyli, że ktoś tego > > komunikatu używa :D >  > Ciekawe jaką będziesz miał minę jak się dowiesz, że nikt nie > wie/nie umie odczytać takich komunikatów :D

Ja raz na linii 75 wysłałem taką wiadomość i oddzwonili i pytają czy coś się stało? Ja mówię, że jestem przepełniony. No to powiedzieli, że i co z tego. Mam jeździć dalej.

wysłane przez Cezar007 2

PrzemekW napisał(a):

> Ciekawe jaką będziesz miał minę jak się dowiesz, że nikt nie > wie/nie umie odczytać takich komunikatów :D

Wrzucilbym swą minę, ale nie wypada :D Do mnie wczoraj na 2711 dzwonili przez GMV z pytaniem czemu niezalogowany jestem. - bo mnie wyrzuca co chwilę. - kto Cię wyrzuca? - GMV... - to zaloguj się jeszcze raz.

Mechanicy normalnie...

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez volvo

Cezar007 napisał(a):

> Wrzucilbym swą minę, ale nie wypada :D > Do mnie wczoraj na 2711 dzwonili przez GMV z pytaniem czemu > niezalogowany jestem. > - bo mnie wyrzuca co chwilę. > - kto Cię wyrzuca? > - GMV... > - to zaloguj się jeszcze raz. >  > Mechanicy normalnie...

I nie padło słowo reset? Eee, to słabi z nich "mechanicy" :D

-- #2880 najlepszy wóz :D

wysłane przez Jasiek 36

Cezar007 napisał(a):

> Wrzucilbym swą minę, ale nie wypada :D > Do mnie wczoraj na 2711 dzwonili przez GMV z pytaniem czemu > niezalogowany jestem. > - bo mnie wyrzuca co chwilę. > - kto Cię wyrzuca? > - GMV... > - to zaloguj się jeszcze raz.

To oni nie wiedzą, że jak GPRS na czerwono to co końcowy wyrzuca z zadania?

wysłane przez Cezar007 2

Jasiek napisał(a):

> To oni nie wiedzą, że jak GPRS na czerwono to co końcowy wyrzuca z > zadania?

Mnie wyrzucało częściej niż co końcowy. Później dopiero zaczęło działać. A czy wiedzą? Hm - a jeżdżą autobusami i tramwajami? :)

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Luke_Police  163

Cezar007 napisał(a):

> Mnie wyrzucało częściej niż co końcowy. Później dopiero > zaczęło działać.

Może był ktoś inny zalogowany na twojej brygadzie, a zaczęło Tobie działać, jak się ten ktoś zalogował na inne zadanie lub został odgórnie wylogowany przez dyspozytora z centrali.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)

wysłane przez lukaszenko 16

Luke_Police napisał(a):

> Może był ktoś inny zalogowany na twojej brygadzie, a zaczęło Tobie > działać, jak się ten ktoś zalogował na inne zadanie lub został > odgórnie wylogowany przez dyspozytora z centrali.

Ja miałem wczoraj to samo od samego rańca, więc winny był cały ten system, który można sobie o kant 4 liter obić.

wysłane przez Cezar007 2

Luke_Police napisał(a):

> Może był ktoś inny zalogowany na twojej brygadzie, a zaczęło Tobie > działać, jak się ten ktoś zalogował na inne zadanie lub został > odgórnie wylogowany przez dyspozytora z centrali.

Nie, nie, system im padał, jakby mnie wywalało przez kogoś zalogowanego na mnie to by pytał czy zmienić na linię 0 i brygadę 0. Gdy tak się dzieje, to od razu dzwonię do miłej pani z ZDiTM z prośbą o wylogowanie gagatka. A tu szlag trafiał cały GMV i dlatego. Może jakieś ruchy na Słońcu... ;)

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.