Forum

ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację

ZDiTM znów pokazał, że z cywilizowanym traktowaniem pasażerów ma spore problemy. Po raz kolejny klienci komunikacji miejskiej nie zostali poinformowani o tym, że nieprzejezdna będzie dziś ulica Jana z Kolna.

wysłane przez MQ ?

xxy napisał(a):

> Pozwolisz Maćku, że dalej będę się upierał, że zawsze szuka się > alternatywnych informacji na każdy temat a nie bazuje się tylko > na internecie.

A ja się upieram, że jeśli ktoś jest przyzwyczajony do korzystania ze strony internetowej ZDiTM, co w dzisiejszych czasach chyba nie jest dziwne, bo Internet to medium najszybsze i najwygodniejsze, nie traci czasu na poszukiwanie komunikatów, których ZDiTM przypadkiem zapomniał zamieścić na stronie, w innych źródłach. Gdyby to chciał robić, to codziennie musiałby kupować trzy szczecińskie dzienniki i do tego odwiedzać telegazetę TVP3, a to już chyba lekka przesada.

> Jak twierdzisz widziałeś ten komunikat już we > wtorek i nie ogłosiłeś go na stronie "mkm", to poważny > błąd z Twojej strony. Dobry dziennikarz zawsze ujawnia > posiadane informacje pierwszy przed konkurencją.

I miałem pewnie napisać "Będą zamknięte Wały Chrobrego, ale nie wiem kiedy, bo nie zwróciłem uwagi"? Komunikat leżał na czyimś biurku, a nie mam zwyczaju grzebać w cudzych papierach. Swoją drogą publikowanie komunikatów na KOMISie nie jest naszym obowiązkiem, jest to tylko i wyłącznie nasza dobra wola. Natomiast bezdyskusyjnie jest to obowiązek Zarządu Dróg, z którego ten znów się nie wywiązał.

> A tak na > marginesie wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, że masz dojścia w > ZDiTM i robisz im taką negatywną reklamę poprzez swoje ataki na > nich. Widzę, że Twoi znajomi z ZDiTM są bardzo cierpliwi, > bo ja na ich miejscu gdyby ktoś taki jak Ty gryzł rękę, która > jest Ci pomocna zerwałbym wszelkie kontakty. Tak w cywilizowanym > świecie płaci się za nielojalność.

Czy według Ciebie będę lojalnym, gdy będę pisał, że jest ok, podczas, gdy wcale nie jest ok? Wybacz, nie w moim stylu jest podlizywanie się. Jeśli coś moim zdaniem funkcjonuje źle, to nie waham się o tym powiedzieć. Widać też, że chyba za mało śledzisz forum, bo byś wiedział, że jednocześnie bronię również wielu pomysłów ZDiTM-u, które uważam za słuszne. Odnosząc się jeszcze do przedostatniego zdania - tak się składa, że z tych "kontaktów" obie strony czerpią korzyści.

> W jednym się z Tobą > zgadzam, że miasto nie powinno wydawać zezwoleń na blokowanie > tak ważnej arterii komunikacyjnej miasta jakim są Wały Chrobrego.

Cieszę się, że chociaż tutaj jesteśmy zgodni.

--- MAN Lion's City - Bus of the Year 2005
ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację · 15 lat temu · Zybi (gość)
Re: ZDiTM-owi dziękujemy za dezorganizację · 15 lat temu · NEOfil (gość)
j.w · 15 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 15 lat temu · MQ
Re: j.w · 15 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 15 lat temu · Administracja
Re: j.w · 15 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 15 lat temu · TCT
Re: j.w · 15 lat temu · ewa (gość)
Re: j.w · 15 lat temu · Jacek
Re: j.w · 15 lat temu · Administracja
Re: j.w · 15 lat temu · Jacek
Re: j.w · 15 lat temu · konjo
Re: j.w · 15 lat temu · MQ
Re: j.w · 15 lat temu · xxy (gość)
Re: j.w · 15 lat temu · mmm
Re: j.w · 15 lat temu · konjo
Re: j.w · 15 lat temu · kajetansz