Forum

Motorniczy bez wyobraźni?

wysłane przez torwid (gość)

t105n napisał(a):

> Co innego brak hamulców, a co innego brak szyby w oknie, a jeszcze co > innego brak poręczy. > Kończę temat i coraz bardziej żałuję, że wogóle zrobiłem to zdjęcie :-( > I przepraszam motorniczą, jeśli z tego powodu miała problemy.

A ja jestem Ci wdzięczny. Za to, że motornicza dostanie upomnienie, albo przez miesiąc będzie bez premii, powinna dać na mszę. Bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że na tym się skończy. Dziwnym trafem tylko szefostwo MZK nie widzi problemu i uważa, że jest to dmuchanie taniej sensacji. Tymczasem trzeba sobie zdać sprawę z faktu, że motornicza stworzyła zagrożenie zdrowia i życia pasażerów, za których odpowiada. Ja osobiście po raz kolejny zawiodłem się na MZK i nie wiem na czym bardziej - na zdarzeniu czy podejściu do niego. I nie rozumiem, dlaczego zdają sobie z tego sprawę tylko na 3. piętrze budynku przy Klonowica. Na niższych widocznie wszystko inaczej widać. Chciałem tylko przypomnieć, że kilkanaście dni temu kierowca z Polic też tylko trochę naruszył przepisy i poszedł na rękę pasażerom. Sytuacja była zupełnie inna, ale dziś gość siedzi na wolnym w domu i nerwowo czeka na opinię biegłego, bo być może będzie odpowiadał za nieumyślne spowodowanie śmierci tylko dlatego, że pijany koleś wpadł mu pod tylne koło.
Motorniczy bez wyobraźni? · 17 lat temu · Gość z Darłowa (gość)
LOL · 17 lat temu · konjo 
Re: LOL · 17 lat temu · X
Nie tylko w tramwajach · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Nie tylko w tramwajach · 17 lat temu · Luke_Police 
Re: Nie tylko w tramwajach · 17 lat temu · MQ
Re: Nie tylko w tramwajach · 17 lat temu · DamTram
do UM · 17 lat temu · leks
Re: do UM · 17 lat temu · M21
Re: do UM · 17 lat temu · lhb178
Re: do UM · 17 lat temu · torwid (gość)
Re: do UM · 17 lat temu · t105n 
Re: do UM · 17 lat temu · M21
Re: do UM · 17 lat temu · Mareczek
Re: do UM · 17 lat temu · M21
Re: do UM · 17 lat temu · Piotr
Re: do UM · 17 lat temu · torwid 
Re: do UM · 17 lat temu · t105n 
Re: do UM · 17 lat temu · Phobos
Re: do UM · 17 lat temu · Michal105N
Re: do UM · 17 lat temu · Filip_Police
Re: do UM · 17 lat temu · t105n 
Re: do UM · 17 lat temu · torwid (gość)
Re: do UM · 17 lat temu · lhb178
Motorniczy bez wyobraźni? · 17 lat temu · mmm
Re: Motorniczy bez wyobraźni? · 17 lat temu · mmm