Forum

Niebezpieczna Arkońska

Kierowcy i pasażerowie poczekają jeszcze na remont ulic Arkońskiej i Niemierzyńskiej w Szczecinie. Obecny ich stan niszczy auta, a tramwaje mogą w każdej chwili stanąć.

wysłane przez Bartek (gość)

Jak ja kocham jak ktos pisze od rzeczy... Tam gdzie mieszkaja inni to tramwaje jezdza puste, a busy sa niepotrzebne, a tam gdzie mieszkam ja i 5 innych osob korzystajacych z przystanku to chcialym 12 linii w tym 3 tramwajowe, pospiechy jezdzace 24h i stacje planownego metra w przyszlosci ;)

Poza tym to nie przesadzajmy z tym tragicznym stanem Arkonskiej i Niemierzynskiej, jakos nie mam tam problemu jezdzac samochodem. Na Arkonskiej problemem jest jakosc bruku na odcinku Arkonska Szpital - Tatrzanska i nieodpowiednio ulozone podklady, z kolei na Zajezdnia Niemierzyn - Krasinskiego zly stan miedzytorza (bardzo zly wrecz), ale na samym pasie jest przeciez asfalt, wiec nie rozumiem tych narzekan. Owszem, ulica wymaga remontu, ale nie robmy paniki ze ulica sie sypie, bo mimo ze tam mieszkam to uwazam ze Potulicka powinna pojsc do remontu w pierwszej kolejnosci, bo tam po prostu nie da sie autem przejechac.

p. bartek
Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · leks
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · t105n 
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · mmm
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bartek (gość)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bodek
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · Bartek (gość)
Re: Niebezpieczna Arkońska · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)