Forum

Fundusze z UE na lata 2007-2013

wysłane przez leks 17

konjo napisał(a):

> No nie wiem. 60 mln E x w przybliżeniu 4 PLN = 240 mln PLN. > Dzielimy to przez circa about 2,5 mln za coś bulwopodobnego. I mamy > 96 wagonów. Świetnie, ale do całkowitej wymiany to daleko.

A no to bardzo przepraszam, troche pochopnie to przeliczyłem ;). Swoją drogą jeśli chodzi o te wagony z Protramu to prezentują się na prawde bardzo dobrze. Takie wagony zapewne dobrze sprawdziłyby się u nas, ale zawsze dobrze gdyby było to coś jeszcze nowocześniejszego, no ale u nas choćby jeden niskopodłogowy wagon to byłoby coś. Swoją drogą wyczytałem w waszej encyklopedii pewną niezwykłą ciekawostke. W Szczecinie były już wagony niskopodłogowe i to nietylko na testach...

No dobra nawet jeśli się przeliczyłem to załóżmy, że kupimy 40 wagonów niskopodłogowych + poprawa torowiska na Bohaterów Wa-wy. Jednak co jak co, ale taki zakup to już MZK Szczecin awansowałoby chyba o jedną klase wyżej ;). Chyba jednak ze wszystkich wymienionych inwestycji jest to jedna z ważniejszych, bo Tatry naszego KM na pewno nie uzdrowią, a istnieje prawdopodobientwo, że na naszych torowiskach szybko się posypią.

--- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · Bodek
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · leks
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · Bodek
Re: Fundusze z UE na lata 2007-2013 · 17 lat temu · Szczeciniak (gość)