Forum

Coraz gorzej na Arkońskiej

O tym, że po ul. Arkońskiej mogą przestać kursować tramwaje, pisaliśmy już wielokrotnie. Tak samo często jak o pilnej potrzebie remontu tej ulicy. Nadal nie wiadomo jednak, kiedy szczecinianie mogą liczyć na renowację tej trasy. Ale groźba wstrzymania ruchu tramwajowego staje się coraz bardziej realna.

wysłane przez leks 17

enka167 napisał(a):

> I skończyło by sie tym, że tramwaje na zawsze znikły by z > Arkońskiej :(

Nie to byłoby moim celem. Chodzi o to, że w przypadku opisanych działań mieszkańcy poczuliby się bardzo niezadowoleni z decyzji i zaczęli protestować. Może wtedy do miasta doszłoby, że ta inwestycja musi być wykonana bezzwłocznie i nie może być ciągle przekładana na później.

> Nie ma co podawać terminów, te tory trzeba wyremontować i > już. Miasto powinno dać na to fundusze, przeciez komunikacja > jest dla ludzi.

No nie wiem czy to nie żadnego sensu lecz wiecznie tam jeździć nie da rady, zamiast gadać i straszyć trzeba zacząć jakieś bardziej odważne i zdecydowane działania. Przez ostatnie lata nietylko miasto ale również MZK jakoś niezabardzo zależało na poprawie wizerunku.

> I najlepiej mieszkańców tamtych okolic pozbawić komunikacji?

Nie mam tego na celu. Ważne jest również to, że na Arkońskiej znajduje sie rowniez szpital lecz tak jak mowie w tym miescie bez krzyku to się chyba nic nie wskura.

> Trzeba działać z rozwaga i dyplomatycznie. Zbyt konkretnymi > działaniami można też zaszkodzić.

Co racja to racja - może i moje rozwiązania byłyby zbyt drastyczne i surowe, ale myśle, że bardziej skuteczne i komuś by się wkoncu cos uswiadomiło - pod pojęciem komuś mam na myśli pewną grupe osób.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...
Coraz gorzej na Arkońskiej · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Coraz gorzej na Arkońskiej · 17 lat temu · mmm
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · leks
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · yoss83
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · Pawel
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · yoss83
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · Pawel
Re: MZK powinno przestać straszyć... · 17 lat temu · yoss83