Forum

Wierni klękają, tramwają stoją

zablokowany
zdjęcie
Wierni klękają, tramwaje stoją

wysłane przez Lukasy

lex napisał(a):

> A nóg nie mają? Chodzą wiecznie na jakieś pielgrzymki, > autobusy w mieście są tramwaje, można dojechać na jakiś > wielki plac i tam sobie modlić i jęczeć.

Sorry Winnetou, ale wyrażaj się, żebyś Ty czasem nie jęczał. Najwyraźniej nie masz pojęcia, kto chodzi na pielgrzymi, a kto do kościoła co niedzielę - wniosek: nie wypowiadaj się lepiej.

> W naszym kraju wierni to święte krowy. Ja akurat jestem > katolikiem, ale już nie mówiąc o komunikacji nigdy nie > widziałem aby wyznawcy innych religii blokowali w Polsce > główne ulice.

Przepraszam, ale procesje to zwyczaj odłamów chrześciajństwa. Ciesz się, że nie mieszkasz w Mekce, gdzie co roku pielgrzymują miliony Arabów. Albo choćby w Częstochowie, rok w rok zalewanej pielgrzymkami.

> A w kościele musi być wszystko na pokaz: "Ja mam teraz sięto > i ja się modlę" a reszta mnie nie obchodzi.

To napisz list do biskupa, a nie wylewasz tu swoje żale. Nie dociera do Ciebie, że w ten sposób obchodzi się święto itd.?

> W Szczecinie na tych procesjach to rade da wytyczyć objazdy, > ale kiedyś jechałem PKS'em przez małą mieścinę w Kujawsko > Pomorskim i tam klechy zablokowały główną ulice tego > miasta, nie było jak wytyczyć objazdu. Przesiedziałem 1,5 > godziny w autobusie.

Ostatni raz wyraziłeś się w ten sposób, dziecko. Tak to mów sobie na podwórku.

> Czy ulica Wyszyńskiego, Krzywoustego itd. to są na prawdę > najlepsze miejsca do tego by demonstrować swoją wiarę?!

A czy myślisz, że ludzie CELOWO blokują ulice, żeby wkurzać Lexa, który kwitnie AŻ 15 MINUT (zgroza, kataklizm, apokalipsa!) w nieklimatyzowanym, wysokopodłogowym, rozpadającym się tramwaju? Tak, to szatan ich podpuścił, żeby wyszli na ulice i zablokowali akurat tramwaj, którym jedziesz!

EOT, bo wydajesz pochopne sądy, nie umiesz się wyrazić kulturalnie i nie znasz się na rzeczy.

-- Baczność! Dozorca w wagonie!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · Iwo
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · Lukasy
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · MarcinB
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · Lukasy
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · Lukasy
[OT] · 16 lat temu · kapil
Re: [OT] · 16 lat temu · Iwo
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)