Forum

Wierni klękają, tramwają stoją

zablokowany
zdjęcie
Wierni klękają, tramwaje stoją

wysłane przez leks 17

Lukasy napisał(a):

> Sorry Winnetou,

Nie jestem żadnym Winnetou.

> ale wyrażaj się, żebyś Ty czasem nie jęczał. > Najwyraźniej nie masz pojęcia, kto chodzi na pielgrzymi, a kto do > kościoła co niedzielę - wniosek: nie wypowiadaj się lepiej.

Ja w to nawet nie wnikam, możesz sobie razem z innymi młodymi siedzieć tam 24h. Mi chodzi o blokowanie miasta.

> To napisz list do biskupa, a nie wylewasz tu swoje żale. Nie dociera > do Ciebie, że w ten sposób obchodzi się święto itd.?

Paraliżując pół miasta?

> Ostatni raz wyraziłeś się w ten sposób, dziecko. Tak to mów sobie > na podwórku.

> A czy myślisz, że ludzie CELOWO blokują ulice, żeby wkurzać Lexa, > który kwitnie AŻ 15 MINUT (zgroza, kataklizm, apokalipsa!) w > nieklimatyzowanym, wysokopodłogowym, rozpadającym się tramwaju? Tak, > to szatan ich podpuścił, żeby wyszli na ulice i zablokowali akurat > tramwaj, którym jedziesz!

Mnie jeszcze ani razu dzięki Bogu nikt nie zablokował, ale są ludzie, którzy spieszą się do pracy, na ważne spotkania i się spóźniają tylko dlatego, że ktoś w centrum miasta urządza sobie modły a mógłby to robić kilka metrów dalej tak aby nie blokować ruchu.

-- PKS Gryfice na KOMIS! Dodałem na Komis już 50 cennych informacji :) !
Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · Iwo
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · Lukasy
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · MarcinB
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · Lukasy
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · Lukasy
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · leks
[OT] · 16 lat temu · kapil
Re: [OT] · 16 lat temu · Iwo
Re: Wierni klękają, tramwają stoją · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)