Forum

Kasztanowy wjazd na kasztanowe osiedle

zdjęcie
Powszechny widok z osiedla, gdzie ulice nie mają nazw
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
andekalbin napisał(a):

> Chyba byłbym nienormalny gdybym Ci odpowiedział na to pytanie. > Chciałeś złośliwości - to masz. Trzeba było kontrolować to co > się pisze i przewidzieć tego skutki.

Istne przedszkole. Większego cyrku dawno tu nie widziałem :].

> Na atak będę odpowiadać atakiem. (A w Twoim przypadku to nie > pierwszy atak na mnie)

Atakiem to chyba tylko w internecie :P.

> I nie odpowiem reszcie z wiadomych względów - niech podziękują > Tobie.

Obraziłeś się ;]? Niezłą szopkę żeś sobie zrobił ;].

> P.S. Naprawdę nie możecie żyć w nieświadomości znaczenia opisu do > zdjęcia? > To musi być straszne...

Jeśli już jest coś czego nie potrafie zrozumieć to pytam. Wydaje mi się, że grzeczniej poprosiłem o wyjaśnienie, a mimo wszystko ani tutaj, ani też na gg nie uzyskałem odpowiedzi. Chociaż właściwie kilka postów wyżej napisałeś, że " bo tak Ci się napisało". Aż się boje co by było jak wszyscy, by w ten sposób postępowali. Ja jak dodaje jakiś opis to się chwilę nad tym zastanowię z racji tego, że staram się szanować inne osoby. Mr_Reaper zapytał może i po chamsku, ale ty odpowiedziałeś dużo większym chamstwem i bezczelnością wszystkim zupełnie bez powodu. Wydaje mi się, że po prostu opis nie ma sensu, a ty powinieneś się na przyszłość poważnie zastanowić nad swoją "tffurczością". I nie dotyczy to tylko Ciebie. Kiedy pod każdym zdjęciem widzę opis coś tam "mknie" to też nie czuję się najlepiej. Cała sprawa może jest błaha, ale pewne zasady dotyczą wszystkich, a ty nie stoisz ponad nimi, albo też ponad Nami.

-- Może kiedyś przyjdą lepsze czasy...
Kasztanowy wjazd na kasztanowe osiedle · 15 lat temu · matti371
Re: Kasztanowy wjazd na kasztanowe osiedle [OT] · 15 lat temu · leks