Forum

"Solniczka" wygina się na polickim rondzie

zdjęcie
"Solniczka" wygina się na polickim rondzie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
> Dobra, mam już na pewno potwierdzone, że poduszki są rzeczywiście > mniejsze i to nawet sporo... Teraz drążę jeszcze temat wpływu tego > faktu na pojazd...

Może kwestia ciśnienia? W takiej poduszce musi być chyba większe żeby toto stało na odpowiedniej wysokości. Więc skacze jak głupi na dziurach. Ale pod dużym obciążeniem (typu przechył na zakręcie) i tak wychodzi to, że one są po prostu za małe i go przechyla. Coś jak w małych autach z twardym zawieszeniem. Ono jest twarde do pewnego poziomu załadowania a potem i tak zaczyna pływać. Tylko że tam są sprężyny. Ale w sumie citroen z hydropneumatycznym zawieszeniem też im bardziej załadowany tym bardziej miękki się robi. Ale to moje gdybania oczywiście i miło będzie jak ustalisz to bardziej konkretnie:)

[ciach]

> W ogóle ECAS potrafi robić różne ciekawe numery...

Wiem, że potrafi. Tylko dziwi mnie czemu producenci nie dają zestawu wszystkich przycisków od sterowania zawieszeniem. Wszak wszystkie elementy wykonawcze są już zamontowane. Kwestia wyprowadzenia danej funkcji na pulpit kierowcy. Bo nie każdy pojazd ma chociażby podnoszenie całego wozu. A przecież tam już wszystko jest. Wystarczy to uaktywnić w sterowniku.

Nadaktywni donosiciele mogą mnie pocałować w niedopowiedzenie :)