Forum

Tramwaj w częściach to eksperyment. "Zdobywamy...

- To świetne doświadczenie i sprawdzian przed ubieganiem się o fundusze unijne z nowej puli - mówi o zakupie częściowo niskopodłogowego tramwaju Krystian Wawrzyniak, prezes Tramwajów Szczecińskich.

wysłane przez PawlukBoss21

paki napisał(a):

1. > Nowiuśkie wagony chcesz ciąć? Co na to Unia i > dofinansowanie? >  > > Pomysł moim zdaniem fajny [...] >  > Dla mnie niepoważny, ale to chyba kwestia poglądów. >  > > [...] tylko co potem z bulwami i NG/S?? >  > Na żyletki. Te wozy są tak dorżnięte, że nie wróżę im > długiej kariery. A TS-y już udowodniły, że są w stanie > kasować w miarę młode wagony.

>  > Uparłeś się na te Adtranze. Plany a możliwość ich > realizacji to dwie różne sprawy. Skąd w ogóle informacja, > że Berlin chce się pozbyć NGT6? Jak na razie mają jeszcze > trochę katówek w ruchu liniowym. > 

>  > Pętla jak pętla, po wymianie zwrotnic częstotliwość > wytramwajeń znacznie spadła. Jedyny jej minus to ograniczona > przepustowość. Na trasie "trójki" najgorzej jest w rejonie > dworca PKP. >   >  > Toć prezes mówi, że chce kontynuować wymianę napędu i > sterowania w KT4 :)

Kolego paki :) Pozwolisz, że odniosę się do twoich wypowiedzi.

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, więc proszę o nieobrażanie mnie. Co do odpowiedzi

1. Interesuje mnie los tramwajów typu Modertrans, 105n2k2000 oraz NG/S, więc podałem taką propozycję.

2. Nie zgadzam się z tym, że bulwy i NG/S powinny zostać ze względu na to, że pojazdy te są młodsze i to o wiele od T6, więc moim pomysłem byłoby porządne zmodernizowanie ostatków 105Na i 105NG/s do formatu Moderusów.

3. Mówisz, że uczepiłem się tych Adtranzów. Czy wg ciebie to zły pomysł by się one pojawiły. W jednej części pewnego forum pisze, że można by próbować kupować AEG od BVG w latach 2015-2017. Powiem tak. Te pojazdy zapewne przydałyby się na remontowane trasy, choćby ulice gdzie niedługo rozpoczną się modernizacje torowisk. np: Ulica Piastów i Potulicka.

4. Wycofanie T6 jest dobrą decyzją na najbliższe lata. Można by te wozy sprzedać dla Gorzowa, gdzie tam jest w ogóle kiepsko.
Re: Tramwaj w częściach to eksperyment. "Zdobywamy... · 10 lat temu · PawlukBoss21
Trasa · 10 lat temu · konjo 
Re: Trasa · 10 lat temu · Czarny87
Re: Trasa · 10 lat temu · Korczian
Re: Trasa · 10 lat temu · Filip94
Re: Trasa · 10 lat temu · wsad123
Re: Trasa · 10 lat temu · Czarny87
Re: Trasa · 10 lat temu · Tatra108
Re: Trasa · 10 lat temu · lukaszenko
Re: Trasa · 10 lat temu · dami3030
Re: Trasa · 10 lat temu · bartez
Re: Trasa · 10 lat temu · Wojtas066