Forum

Przystanków techniczne "dozbrajanie"

Na przystankach w Szczecinie przybędzie niebawem tablic informacyjnych, wyświetlających komunikaty o czasie przyjazdu tramwajów i autobusów. Stanie ich osiemdziesiąt, nie licząc tych zainstalowanych w pierwszym etapie wprowadzania nowinek technicznych, które w założeniu winny usprawniać funkcjonowanie komunikacji miejskiej. W wybranych miejscach projekt zakłada też montaż 30 ulicznych automatów biletowych.
PrzemekW napisał(a):

> Według wszelakich informacji zamieszczonych na tym portalu część > biletomatów będzie sprzedawała wyłącznie bilety papierowe, a > część elektroniczne co jest niestety największym możliwym betonem.

Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, bo może mi coś umknęło ale czy to nie ma być tak, że biletomaty mają sprzedawać tylko bilety papierowe a za bilety elektroniczne mają odpowiadać nowe kasowniki?

> Nie wiem jak GMV sobie wyobraża, aby wyrobić się z montażem tego > całego sprzętu do końca sierpnia

Tu się zgadzam. Biorąc pod uwagę fakt, że nowe kasowniki i biletomat jest dopiero w jednym autobusie szansa na to, że się wyrobią w terminie jest znikoma.
Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PawlukBoss21
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · pawel1988
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW