Forum

Przystanków techniczne "dozbrajanie"

Na przystankach w Szczecinie przybędzie niebawem tablic informacyjnych, wyświetlających komunikaty o czasie przyjazdu tramwajów i autobusów. Stanie ich osiemdziesiąt, nie licząc tych zainstalowanych w pierwszym etapie wprowadzania nowinek technicznych, które w założeniu winny usprawniać funkcjonowanie komunikacji miejskiej. W wybranych miejscach projekt zakłada też montaż 30 ulicznych automatów biletowych.
PrzemekW napisał(a):

> O faktury możesz być spokojny, już o to na pewno zadbają aby były > zrealizowane w terminie. Reszta nie musi ;)

Ja tego nie czaję, wszyscy wiedzą, że pierwszy etap to był bubel, że nie działa, i że pewnie teraz też nie będzie działać, ale jakoś nigdzie nie słychać o tym, żadne media się tym nie zainteresowały. A ci, którzy w tym siedzą, też nie są skłonni aby coś z tym zrobić. SIP jest niesamowicie przydatną rzeczą, nie tylko dla pasażerów, ale też dla pracowników zarządu transportu. Z takiego systemu, jak jest dobrze przygotowany i zarządzany, można naprawdę dużo, wystarczy chcieć. Wydaje mi się, że wciskane jest to na siłę, że nikt tego nie chce. Ale jak już jest, to niech będzie używane, i to najbardziej jak się da. Mam nadzieję napisać artykuł jak działa taki system w Brnie. Pomimo swojej prostoty jest niesamowicie funkcjonalny. Życzę aby i ten szczeciński taki był...

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"
Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PawlukBoss21
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · zack1989
Re: Przystanków techniczne "dozbrajanie" · 9 lat temu · PrzemekW