Forum

Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego

Kolejny kierowca miejskiego autobusu stał się ofiarą ataku. Do zdarzenia doszło ok. godz. 2.10 przy rondzie Reagana na szczecińskim prawobrzeżu. Pochodzący z Gruzji mężczyzna został zaatakowany gazem. Na szczęście mocno nie ucierpiał.

wysłane przez ricardo78 0

LagunaGrandtour napisał(a):
[quote=ricardo78]

Boli, że wytknąłem Ci prawdę? Nawet się nie potrafisz odnieść do tego co napisałem, tylko odpisujesz, że do czegoś przylegam. Obrażasz ludzi bez powodu, tylko dlatego, że nie znają trasy , nie włączają Ci klimatyzacji. Lepszego pracodawcy nie znajdzie. Ciekawe, że zauważasz Ukraińców, Gruzinów u nas jako problem, ale Polacy robiący trzodę w Norwegii, Niemczech, czy Holandii już są dla Ciebie okej i nie ma problemu. Zarobki w komunikacji są na tak niskim poziomie, że mało kto z "naszych" chce te pojazdy prowadzić. Spójrz prawdzie w oczy i odpowiedz sobie kto do tej d... przylega, czy jak tam wolisz, odklejony.

Zatem idź coś zmień w Urzędzie Miasta,Zmień przewoźnika.Od kiedy stałeś się czerwony(a jestem, na tym portalu długo) stałeś się bardzo pyskaty.Ciekawym czy byłbyś tak samo wyszczekany twarzą w twarz,a nie za klawiaturą ,ale nie mnie to sprawdzać i oceniać.Żyj sobie długo i szczęśliwie.I nigdy nie napisałem,że polscy kierowcy w innych krajach są dla mnie ok.Nigdy też nie napisałem że mam coś przeciwko wschodnim kierowcom u nas.Niech przewoźnik ich przeszkoli,po to ich zatrudnił.A Ty potrafisz tylko krytykować ale sam niczego wielkiego w komunikacji nie dokonałeś.Kiedyś Winston Churchill(myślę,że znasz to nazwisko,choć mogę się mylić)powiedział:krytykować potrafi każdy głupiec i wielu z nich to robi.....Resztę zostawiam ...EOT

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...
Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego · 2 lata temu · Bebe Tosiek
Re: Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego · 2 lata temu · SOLARIS1850
Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · ricardo78
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · ricardo78
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Bebe Tosiek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · MQ
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · fan004
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Luke_Police 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Ronaldinho
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · BatiX 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · jas59 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek