Forum

Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego

Kolejny kierowca miejskiego autobusu stał się ofiarą ataku. Do zdarzenia doszło ok. godz. 2.10 przy rondzie Reagana na szczecińskim prawobrzeżu. Pochodzący z Gruzji mężczyzna został zaatakowany gazem. Na szczęście mocno nie ucierpiał.

wysłane przez ricardo78 0

LagunaGrandtour napisał(a):
[quote=ricardo78]

O interpunkcję czy poprawne pisanie to powinieneś sam walczyć... Sam sobie tworzysz etykietę, a takiego słowotoku nie sposób przeczytać ze zrozumieniem. Mówisz o dyskusji? Ciekawe, że sam ją uciąłeś, nie odpowiadając na moje pytania, podejrzewam, że z braku argumentów. I rozmawiamy o komunikacji, ale Ty obrażasz niewinnych ludzi bo nie włączyli Ci klimatyzacji. No błagam Cię. Druga sprawa, aż tak wiele pod względem fotografii nie wymagam, sam nie jestem ekspertem czy mistrzem fotografii, daleka mi droga do ideału. Ale czy ostre, proste, z normalnymi kolorami zdjęcie to aż tak ciężka sprawa? Czy prosimy o tak wiele?

Możesz uciekać, nikt Ci nie broni, tyko wiele osób dotyka brak czasu w życiu codziennym, życie jest dynamiczne, coraz mniej jest czasu na hobby i zainteresowania. Niektórzy się również wypalają, sam zniknąłem na ponad trzy lata ;) Portal nie jest dla nikogo obowiązkiem, jest jego indywidualną sprawą, nie chce w jego życiu uczestniczyć, to nie, nic na siłę. Takie jest moje zdanie, i nie trzeba tego wykrzykiwać na prawo i lewo, szczególnie, gdy ktoś się z Tobą nie zgodzi. Trochę to dziecinne.

Może tak.Ja nie przegadam Ciebie Ty mnie.Każdy ma swoje racje i ich się trzyma.Poszło trochę na ostro i przepraszam za to.

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...
Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego · 2 lata temu · Bebe Tosiek
Re: Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego · 2 lata temu · SOLARIS1850
Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · ricardo78
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Bebe Tosiek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · MQ
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · fan004
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Luke_Police 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Ronaldinho
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · BatiX 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · ricardo78
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · jas59 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek