Forum

Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego

Kolejny kierowca miejskiego autobusu stał się ofiarą ataku. Do zdarzenia doszło ok. godz. 2.10 przy rondzie Reagana na szczecińskim prawobrzeżu. Pochodzący z Gruzji mężczyzna został zaatakowany gazem. Na szczęście mocno nie ucierpiał.

wysłane przez LagunaGrandtour 105

ricardo78 napisał(a):
[quote=LagunaGrandtour]

Zatem idź coś zmień w Urzędzie Miasta,Zmień przewoźnika.Od kiedy stałeś się czerwony(a jestem, na tym portalu długo) stałeś się bardzo pyskaty.Ciekawym czy byłbyś tak samo wyszczekany twarzą w twarz,a nie za klawiaturą ,ale nie mnie to sprawdzać i oceniać.Żyj sobie długo i szczęśliwie.I nigdy nie napisałem,że polscy kierowcy w innych krajach są dla mnie ok.Nigdy też nie napisałem że mam coś przeciwko wschodnim kierowcom u nas.Niech przewoźnik ich przeszkoli,po to ich zatrudnił.A Ty potrafisz tylko krytykować ale sam niczego wielkiego w komunikacji nie dokonałeś.Kiedyś Winston Churchill(myślę,że znasz to nazwisko,choć mogę się mylić)powiedział:krytykować potrafi każdy głupiec i wielu z nich to robi.....Resztę zostawiam ...EOT

Jednak jesteś odklejony od rzeczywistości... To Tobie przeszkadzają obcokrajowcy w naszej komunikacji, to Ty ich obrażasz. Poniekąd w ten sposób obrażasz innych Polaków idących podobną drogą, czyli wyjeżdżających za granicę za lepszym pieniądzem. Ja Ci tylko napisałem dlaczego jeżdżą u nas kierowcy ze wschodu, a Ty mi każesz lecieć i coś zmieniać? Ja od tego nie jestem, naskoczyłeś na mnie bo mam rację i boisz się mi ją przyznać? Tak długo na tym portalu jesteś, a zapomniałeś, że już dobre 7 czy 8 lat temu byłem czerwony.. Ale zniknąłem na dłuższy okres czasu, ponad 3 lata. Wróciłem, szybko otrzymałem awans. Szkoda, że masz z tym problem, ale to już nie moja brocha. I tak, twarzą w twarz też byłbym taki "wyszczekany" i "pyskaty", jak to określiłeś, bo Ty nie miałbyś odwagi iść i zwyzywać każdego kierowcy ze wschodu, a przy okazji rodaków, których tu na forum obrażasz. Przesadzasz chłopie.
Post został wyedytowany przez autora.
8
Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego · 2 lata temu · Bebe Tosiek
Re: Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego · 2 lata temu · SOLARIS1850
Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · ricardo78
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · LagunaGrandtour
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Bebe Tosiek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · MQ
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · fan004
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Luke_Police 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Ronaldinho
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · BatiX 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · jas59 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek