Forum

Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego

Kolejny kierowca miejskiego autobusu stał się ofiarą ataku. Do zdarzenia doszło ok. godz. 2.10 przy rondzie Reagana na szczecińskim prawobrzeżu. Pochodzący z Gruzji mężczyzna został zaatakowany gazem. Na szczęście mocno nie ucierpiał.

wysłane przez SOLARIS1850

ricardo78 napisał(a):
[quote=LagunaGrandtour]

Kolega do d...y przylega.Wcale się nie dziwię że większość ludzi uciekło z tego portalu lub się wogóle nie udziela.Że tylko przypomnę Kilofownikownia,Iwo,Luke Police,Sam zrobię dokładnie to samo.

Kolego, uważaj co mówić... Cenzura cenzurą, ale i tak większość osób wie o jakie słowo Ci chodzi, i to mnie oburza. Podyskutować, ale bez jakichkolwiek przekleństw i wulgaryzmów...

Chłopie, ja też jestem "buntownikiem" na serwisie, bo też mi wiele spraw i rzeczy tutaj mi się nie podoba i też często mi się zdarza coś napisać o moich racjach czy to w wiadomościach prywatnych czy na forum ;) Ale nie przeklinam -_-
Sam miałem przed chwilą w innym poście (mojego autorstwa) spinę z Laguną ale to była też gorąca dyskusja o jeden przystanek i zmianę trasy ;) ale jak powyżej napisałem bez przekleństw i wulgaryzmów...
1
Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego · 2 lata temu · Bebe Tosiek
Re: Z gazem na kierowcę autobusu miejskiego · 2 lata temu · SOLARIS1850
Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · ricardo78
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Bebe Tosiek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · MQ
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · fan004
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · SOLARIS1850
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Luke_Police 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Ronaldinho
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · BatiX 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · jas59 
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek
Re: Tak jest!!!!Gazem!!! · 2 lata temu · Kostek