Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Pomóż w rozwoju Encyklopedii

konjo,

dodane przez konjo; zmodyfikowane

Zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich chętnych, którzy są nam w stanie pomóc w udoskonaleniu naszego działu encyklopedycznego.
Zdołaliśmy stworzyć i zamieścić około 50 różnych opisów, które podzieliliśmy na pięć głównych działów. Statystyka dowodzi jednak, że hasłami najczęściej czytanymi są opisy taboru. W związku z tym faktem oraz wkroczeniem w do niedawna zastrzeżone rewiry recenzji pojazdów testowych i tych nie występujących u przewoźników działających na zlecenie ZDiTM, chcieliśmy prosić o wsparcie Komisu brakującymi fotografiami. W chwili obecnej następujące hasła nie są opatrzone stosownymi ilustracjami:

Dział tramwajowy:
Düwag B4, B4 (l)

Dział autobusowy:
Autosan H9-35
Ikarus 260
Ikarus-Zemun 160P
Jelcz 080, M125M, M180, M181M/MB, 272 Mex
SAN H-100
Skoda SM-11

W opracowaniu:
Jelcz AP02, AP021
Konstal 13N, 102N, 106Na
Neoplan N4016, N4016td, K4016
Solaris Urbino 9, 10, 15

Jeżeli ktoś z Was dysponuje odpowiednimi materiałami i chciałby umożliwić ich wykorzystanie prosimy o wysłanie ich na adres Administracji: admin@mkm.szczecin.pl wraz z oświadczeniem stwierdzającym autorstwo. Ponieważ nie jesteśmy w stanie upilnować nieautoryzowanego kopiowania materiałów z licznych witryn komunikacyjnych i galerii, dlatego wobec kilku udowodnionych plagiatów jesteśmy zmuszeni zachować się zachowawczo. Administracja zastrzega sobie prawo do odrzucenia zdjęć o wątpliwym pochodzeniu i/lub nikłej wartości tj. uciętych, nieostrych, źle skadrowanych itp. Wyżej wymieniona prośba nie jest równoznaczna z otwarciem nowej galerii. Sandbox dalej funkcjonuje na niezmienionych zasadach, dlatego apelujemy o odzew wyłącznie na ogólny adres Administracji. Fotografie taboru nie występującego w Szczecinie i Policach będą dostępne tylko poprzez hasła encyklopedyczne, tak jak w przypadku opisów Jelczy PR100/PR110.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie i gorąco prosimy fotografujących poza granicami naszego miasta o wsparcie i zaistnienie w zupełnie nowym dla Was dziale Komisu.

brak komentarzy