Forum

Utrudnienia na Szosie Polskiej

Z powodu wymiany nawierzchni asfaltowej na ulicy Szosa Polska, na odcinku od ulicy Nehringa do Kolonistów wprowadzono ręcznie sterowany ruch wahadłowy. W obu kierunkach tworzą się zatory, a autobusy linii 107, 101, F, 63 i 58 notują około 15-minutowe opóźnienia.

wysłane przez DamTram

15 minut? Dziś się załapałem na te atrakcje drogowców. Od Hożej w kierunku Polic zaczynał się korek. Ja 30 min stałem... Co ciekawe jak wracałem do Szczecina ok. 18, to panów drogowców już nie było. Tak jakby nie mogli prowadzić takich prac wieczorami i w weekendy.

wysłane przez Luke_Police  163

DamTram napisał(a):

> 15 minut? Dziś się załapałem na te atrakcje drogowców. > Od Hożej w kierunku Polic zaczynał się korek. Ja 30 min > stałem... Co ciekawe jak wracałem do Szczecina ok. 18, to > panów drogowców już nie było. Tak jakby nie mogli > prowadzić takich prac wieczorami i w weekendy.

Jak ja jechałem 15 minut dłużej niż zwykle, ale to był chyba dopiero początek utrudnień, bo w drugą stronę wszystko co powinienem mijać, jechało w miarę punktualnie. Natomiast pojazdów z tyłu kolejki wciąż przybywało, a to był dopiero początek godzin szczytu, więc logiczne, że im później, tym więcej czasu pojazdy spędzały stojąc w korku. Przez jakiś czas niektórzy kierowcy osobówek robili sobie objazd przez Nehringa i Policką.

-- Czytanie oraz interpretacja tego posta bez zrozumienia jego treści oraz kontekstu surowo wzbronione!

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Jak ja jechałem 15 minut dłużej niż zwykle, ale to był > chyba dopiero początek utrudnień, bo w drugą stronę > wszystko co powinienem mijać, jechało w miarę punktualnie. > Natomiast pojazdów z tyłu kolejki wciąż przybywało, a to > był dopiero początek godzin szczytu, więc logiczne, że im > później, tym więcej czasu pojazdy spędzały stojąc w > korku. Przez jakiś czas niektórzy kierowcy osobówek robili > sobie objazd przez Nehringa i Policką.

Ok. 17 opóźnienia do ok. 40-45 minut.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Luke_Police napisał(a):

> Ok. 17 opóźnienia do ok. 40-45 minut.

Hm... postraszyliście trochę i po Polic wracałem 106. Jednak dziś wygodniej mi było jechać z Rodła. Co prawda autobus o 13.52 przyjechał trzy minuty po czasie, ale na remontowanym odcinku większych opóźnień już nie było.

wysłane przez MlodyS53 78

Dziś rano a w sumie to w nocy wyasfaltowano nowy ładny dywanik w stronę Szczecina. Zaczyna się on zaraz za przystankiem Kolonistów i kończy przy przystanku Nehringa Pomnik. W przeciwną stronę drogowcy dziś w nocy wyfrezowali taki sam odcinek.

Przyznam szczerze że to moje domysły z tą nocą, ponieważ jak jechałem o 20:00 do Rodła to frez był tylko w jedną stronę (do Rodła) a dziś o 5:20 było j/w.

-- SPPK Police - mimo wielu, wielu, trudów istnieje już 14 lat.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.