Forum

Utrudnienia na Szosie Polskiej

Z powodu wymiany nawierzchni asfaltowej na ulicy Szosa Polska, na odcinku od ulicy Nehringa do Kolonistów wprowadzono ręcznie sterowany ruch wahadłowy. W obu kierunkach tworzą się zatory, a autobusy linii 107, 101, F, 63 i 58 notują około 15-minutowe opóźnienia.

wysłane przez Luke_Police  163

DamTram napisał(a):

> 15 minut? Dziś się załapałem na te atrakcje drogowców. > Od Hożej w kierunku Polic zaczynał się korek. Ja 30 min > stałem... Co ciekawe jak wracałem do Szczecina ok. 18, to > panów drogowców już nie było. Tak jakby nie mogli > prowadzić takich prac wieczorami i w weekendy.

Jak ja jechałem 15 minut dłużej niż zwykle, ale to był chyba dopiero początek utrudnień, bo w drugą stronę wszystko co powinienem mijać, jechało w miarę punktualnie. Natomiast pojazdów z tyłu kolejki wciąż przybywało, a to był dopiero początek godzin szczytu, więc logiczne, że im później, tym więcej czasu pojazdy spędzały stojąc w korku. Przez jakiś czas niektórzy kierowcy osobówek robili sobie objazd przez Nehringa i Policką.

-- Czytanie oraz interpretacja tego posta bez zrozumienia jego treści oraz kontekstu surowo wzbronione!

Technik serwisu :)
Utrudnienia na Szosie Polskiej · 12 lat temu · DamTram
Re: Utrudnienia na Szosie Polskiej · 12 lat temu · Luke_Police 
Re: Utrudnienia na Szosie Polskiej · 12 lat temu · (użytkownik usunięty)
Mniej utrudnień? · 12 lat temu · MlodyS53