Forum

Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem

Prezentujemy wywiad, który przeprowadziliśmy 3 marca z panem Włodzimierzem Sołtysiakiem, prezesem Szczecińskiego Przedsiębiorstwa Autobusowego Dąbie.

wysłane przez W.Soltysiak (gość)

jas59 napisał(a):

> Mareczek napisał(a):

> > > A teraz weźcie kalkulatorki do łapek, policzcie ile kasy SPAD > > dostaje za wozokm (podpowiem - nie całe 4 zł, najmniej ze > > wszystkich spółek), teraz policzcie koszty napraw, przeglądów, > > wypłat dla kierowców i ile wyjdzie reszty? ZERO! ZERO kasy na > > inwestycje, ZERO kasy na poprawę stanu technicznego, ZERO kasy na > > zmniejszenie średniego wieku autobusów. Powtarzam ZERO! > > Nie musisz się tak wściekać, a ja nie muszę brać "kalkulatorka w > łapki" bo wiem ile spółki dostają za wozokilometr. Wiem również, że > to nie wystarcza im na naprawy, przegłądy, i opłacenie kierowców, > zaplecza technicznego i administracji. Nie zmienia to faktu, że > reklam na szybach nie powinno być. Jestem za reklamami, ale jak > poprzednio napisałem trochę więcej rozsądku. > > > Prezes Sołtysiak słusznie to zauważyl - albo jezdzimy > > rozklekotanymi M11 i Ikarusami, albo obslepionymi MANami. Wybór > > należy do Was. Co innego gdyby spólka dostawała normalną kasę z > > miasta za swoje kilometry, wtedy można z reklam zrezygnować. > > Nie wiem czy zauważyłeś drobny niuans w wypowiedzi Pana Prezesa > "albo jeździmy rozklekotanymi M11 i Ikarusami, albo oblepionymi > MANami. Wybór > należy do Was". Toż to, jest najogólniej mówiąć szantaż. Do > perfekcji opanował metody socjotechniczne. Mam również pytanie, a > dlaczego panowie prezesi spółek autobusowych tylko narzekają, a nie > tworzą lobbingu na rzecz i w sprawie komunikacji w mieście?

Szanowny Panie.Prezesi Spolek nie narzekaja,przytaczaja jedynie fakty.Prosze odpowiedziec sobie,przypomniec,kto,z czyjej inicjatywy zorganizowal majowa sesje Rady Miasta poswiecona KM?Tak,tak to Prezesi SPAK,SPPK i SPAD.Co z tego wyszlo,jakie sa efekty?Zadne.My i pracownicy Spolek pracujemy jednak systematycznie aby cos w KM sie dzialo,aby m.in Pan i inni pasazerowie mogli jezdzic czyms wiecej niz Ikarusami.Robimy tyle na ile stac Spolki.Co do szantazu,to widac,ze nie odroznia Pan propozycji wyboru od szantazu.Czasami wybory sa trudne,ale w zyciu nalezy ich dokonywac.Nas nauczono pracowac,nie przesiadywac w gabinetach Radnych i UM zalac sie na wszystko.A metod socjotechnicznych to musialbym sie jeszcze dlugo uczyc od czwartego uczestnika rynku przewozow miejskich.wtedy pompowal bym prase malowaniem,laczeniem,itp,itd. Pozdrawiam W.Soltysiak
Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · kajetansz (gość)
Re: Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: [OT] Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Wywiad z Włodzimierzem Sołtysiakiem · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Zaklejone szyby · 18 lat temu · lhb178
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · enka167
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · Mareczek
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · torwid (gość)
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · Mareczek
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · mmm
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby [OT] · 18 lat temu · Jacek
Re: Zaklejone szyby [OT] · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby [OT] · 18 lat temu · Jacek
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · mmm
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · W.Soltysiak (gość)
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · w.Soltysiak (gość)
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · W.Soltysiak (gość)
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · Mareczek
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · jas59 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · t105n 
Re: Zaklejone szyby · 18 lat temu · lhb178
Reklamy · 18 lat temu · konjo 
Re: Reklamy · 18 lat temu · Piotr
Re: Reklamy · 18 lat temu · konjo 
Refleksja o reklamach · 18 lat temu · Phobos
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · lhb178
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · konjo 
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · konjo 
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · nowy (gość)
Re: Refleksja o reklamach · 18 lat temu · konjo 
Coś pozytywnego... · 18 lat temu · t105n 
Re: Coś pozytywnego... · 18 lat temu · Lukasy
Re: Coś pozytywnego... · 18 lat temu · t105n 
Re: Coś pozytywnego... · 18 lat temu · Pepe
Re: Coś pozytywnego... · 18 lat temu · Phobos