Forum

Związkowcy z ZDiTM ostrzegają przed cięciami w firmie

Jeżeli spadną wynagrodzenia, to pracownicy uciekną do prywatnych firm, nie będzie nawet komu zorganizować przetargu na remonty dróg - przestrzegają związkowcy z ZDiTM. To ich odpowiedź na plany radnych, by w miejskiej firmie poobcinać lub zamrozić etaty i płace.

wysłane przez LLUZNIAK

Piotr napisał(a):

> CIACH

Hmmm... Ale odpowiedź na większość tych rzeczy masz w tej części mojego posta, której nie zacytowałeś :> A uwierz mi, że połączenie tego całego bajzlu w jedną spółkę, która dalej będzie spółką miejską nie doprowadzi do poprawy sytuacji, tylko nie pytaj skąd to wiem. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest wpuszczenie na nasz rynek innych przewoźników, a jak to najprościej zrobić już pisałem powyżej. Tylko że wówczas odezwą się związki zawodowe z obu SPA, oraz SPPK i znając życie wygrają tę walkę, chyba że zewnętrzni przewoźnicy pokusiliby się o obsługę wszystkich naszych linii, w co na początku istnienia u nas takowego nie bardzo wierzę :> Przy tym wszystkim wartoby się jednak przyjżeć przerostowi zatrudnienia w ZDiTM (i sprawdzić czy takowy w ogóle ma miejsce) i konsekwentnie egzekwować zapisy z umów z przewoźnikami.
Odzielić drogi od KM · 17 lat temu · Piotr
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · Piotr
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · t105n 
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · t105n 
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · Piotr
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · alat57
Re: Odzielić drogi od KM · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odzielić drogi od KM · 17 lat temu · Phobos
Rozdzielenie CW od struktur MZK · 17 lat temu · alat57