Forum

Związkowcy z ZDiTM ostrzegają przed cięciami w firmie

Jeżeli spadną wynagrodzenia, to pracownicy uciekną do prywatnych firm, nie będzie nawet komu zorganizować przetargu na remonty dróg - przestrzegają związkowcy z ZDiTM. To ich odpowiedź na plany radnych, by w miejskiej firmie poobcinać lub zamrozić etaty i płace.

wysłane przez Piotr

lex napisał(a):

> Nie wiem komu na tym zależało, ale moim zdaniem zrobiono to > tylko po to by ludziom w głowie pomieszać. Sam nie mogłem > się w tym jakiś czas połapać. > Wszyscy z innych miast z którymi rozmawiam są ździwieni po > co ten cały podział na te wszystkie instytucje, które > zajmują się właściwie jednym i tym samym, ale o tym już > wiele było tutaj...

Ja jeszcze dodam, że jak ktoś ciągle żyje komuną i uważa, że MPK = rozrost i mega zatrudnienie to ja odpowiem, że teraz jest niepowtarzalna okazja, aby raz na zawsze uporządkować sprawy KM. Po pierwsze jest władza, której nie widzi się utrzymywanie zbędnych stołków, po drugie niby jak MPK ma się rozrastać skoro nawet kierowców brakuje? To już nie te czasy co kiedyś...Poza tym byłby jeden czytelny dla każdego zakład zajmujący się KM i niczym innym (wykluczając SPPK, bo to już bardziej policka spółka, a nie szczecińska)Koniec z idiotycznymi przetargami itd. Traktowaniem Dąbia i Klonowica po macoszemu, bo niby jak jest teraz? Zdrowy układ?
Odzielić drogi od KM · 17 lat temu · Piotr
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · Piotr
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · t105n 
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · t105n 
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · Piotr
Re: Odzielić drogi od KM [OT] · 17 lat temu · alat57
Re: Odzielić drogi od KM · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: Odzielić drogi od KM · 17 lat temu · Phobos
Rozdzielenie CW od struktur MZK · 17 lat temu · alat57